Bescherm documenten met gbc a4 lamineercarrier
De GBC A4 Lamineercarrier 378 x 230 x 4 mm Wit (pak 5 stuks) is dé oplossing voor iedereen die zijn belangrijke documenten, foto’s of presentaties een professionele en duurzame bescherming wil bieden. Deze lamineercarriers zijn speciaal ontworpen voor gebruik met lamineermachines en vormen een onmisbare toevoeging aan jouw kantoorbenodigdheden. Dankzij het praktische A4-formaat passen standaard documenten moeiteloos in de carrier en wordt het lamineren eenvoudig, snel en efficiënt.
Of je nu werkt op kantoor, thuis of op school, de GBC A4 Lamineercarrier zorgt ervoor dat jouw papieren altijd goed beschermd blijven tegen vuil, vocht en slijtage. Het gebruik van een carrier voorkomt luchtbellen en rimpels tijdens het lamineren, wat resulteert in een glad, helder en professioneel eindresultaat. De carriers zijn vervaardigd uit sterk en transparant materiaal, waardoor jouw documenten optimaal tot hun recht komen en hun kwaliteit behouden blijft.
Voordelen en specificaties lamineercarriers
- Geschikt voor standaard A4-documenten (378 x 230 mm)
- Dikte van 4 mm voor extra stevigheid
- Duurzaam en transparant materiaal voor langdurige bescherming
- Voorkomt luchtbellen en rimpels tijdens het lamineren
- Compatibel met de meeste lamineermachines
- Verpakking met 5 lamineercarriers – ideaal voor meerdere projecten
- Perfect voor certificaten, presentaties, instructies en foto’s
Met de GBC A4 Lamineercarrier 378 x 230 x 4 mm Wit (pak 5 stuks) ben je verzekerd van een professioneel resultaat en een langere levensduur van je documenten. Voeg dit handige hulpmiddel toe aan je werkplek en geniet van zorgeloze, nette en duurzame bescherming voor al jouw belangrijke papieren.
Veelgestelde vragen
Hoe voorkomt deze carrier luchtbellen?
De carrier zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling tijdens het lamineren, waardoor luchtbellen en rimpels worden tegengegaan. Dit resulteert in een mooi glad en professioneel uitziend document zonder imperfecties.
Past elk a4-document erin precies?
De carrier is speciaal ontworpen voor standaard A4-documenten met een afmeting van 378 x 230 mm. Daardoor passen documenten precies zonder te veel ruimte, wat het lamineren nog efficiënter maakt.
Waarom is de dikte van 4 mm?
De dikte van 4 mm geeft de carrier extra stevigheid, wat beschermt tegen kreukels en scheuren. Deze robuustheid zorgt er ook voor dat het lamineren eenvoudiger verloopt en het eindresultaat duurzaam is.