Veelzijdig markeren met uni posca lakmarker
De Lakmarker Uni Posca 1.8-2.5mm wit/pk6 is dé perfecte keuze voor iedereen die op zoek is naar een hoogwaardige marker waarmee je moeiteloos duidelijke en duurzame markeringen maakt op uiteenlopende oppervlakken. Of je nu werkt op kantoor, creatief bezig bent op school, of thuis aan de slag gaat met knutselprojecten, deze lakmarkers bieden altijd het gewenste resultaat. Dankzij de witte, dekkende inkt zijn je lijnen, teksten en tekeningen altijd perfect zichtbaar, zelfs op donkere of gekleurde achtergronden. De markers zijn geschikt voor gebruik op onder andere whiteboards, glas, kunststof, metaal en andere niet-poreuze materialen.
Deze handige set bevat zes Uni Posca lakmarkers met een schrijfdikte van 1.8 tot 2.5 mm. Dit maakt ze inzetbaar voor zowel fijn detailwerk als bredere lijnen, wat ideaal is voor presentaties, notities, illustraties en creatieve ontwerpen. De inkt droogt snel, lekt niet door en veeg je eenvoudig weg van gladde oppervlakken met een vochtige doek. Zo blijven jouw werkplekken en projecten altijd netjes en overzichtelijk.
- Heldere, dekkende witte inkt voor optimaal contrast
- Schrijfdikte van 1.8 tot 2.5 mm
- Geschikt voor diverse niet-poreuze oppervlakken
- Snel drogend en veegvast
- Set van 6 markers: altijd een reserve bij de hand
- Ergonomisch ontwerp voor comfortabel schrijven
- Eenvoudig te verwijderen van gladde oppervlakken
Onmisbare lakmarker voor elk project
De Lakmarker Uni Posca 1.8-2.5mm wit/pk6 is niet alleen praktisch voor dagelijks gebruik op kantoor en school, maar ook een must-have voor creatieve projecten. Dankzij de veelzijdigheid en gebruiksvriendelijkheid van deze marker kun je flexibel werken zonder zorgen over vlekken of permanente sporen. Het ergonomische ontwerp zorgt ervoor dat de marker prettig in de hand ligt, zelfs bij langdurig gebruik.
Of je nu aantekeningen wilt maken op een whiteboard, labels schrijft op plastic bakjes, of glas wilt decoreren voor een feestelijke gelegenheid: met de Lakmarker Uni Posca 1.8-2.5mm wit/pk6 heb je altijd de juiste marker bij de hand. Kies voor kwaliteit, zichtbaarheid en gebruiksgemak en voeg deze veelzijdige lakmarkers toe aan jouw kantoorartikelen of creatieve uitrusting.
Veelgestelde vragen
Hoe dik zijn de stiftpunten precies?
De schrijfdikte van deze markers varieert tussen 1.8 en 2.5 millimeter. Dit maakt ze geschikt voor zowel gedetailleerd werk als bredere lijnen, waardoor je veelzijdig kunt markeren op verschillende ondergronden.
Zijn de stiften geschikt voor metaal?
Ja, de lakmarkers zijn uitstekend geschikt voor gebruik op metaal en andere niet-poreuze oppervlakken. Ze hechten goed en zorgen voor heldere, duurzame markeringen die goed zichtbaar blijven.
Hoe verwijder ik de inkt van glas?
De inkt van de Lakmarker Uni Posca kan eenvoudig verwijderd worden van gladde oppervlakken zoals glas met een vochtige doek. Dit maakt het ideaal voor tijdelijke decoraties en labels zonder blijvende sporen.