Leitz wow ringband voor optimale organisatie
De Leitz WOW gelamineerde ringband met 2 D-ringen van 25 mm grijsbord ijsblauw is de perfecte keuze voor iedereen die op zoek is naar een stijlvolle en duurzame manier om documenten te organiseren. Deze ringband combineert een modern design met hoogwaardige materialen, waardoor hij ideaal is voor zowel professioneel als persoonlijk gebruik. De opvallende ijsblauwe kleur geeft jouw werkplek een frisse uitstraling en zorgt ervoor dat je ringband altijd opvalt tussen andere kantoorartikelen.
Dankzij het stevige grijsbord en de gelamineerde afwerking blijft de Leitz WOW gelamineerde ringband met 2 D-ringen van 25 mm grijsbord ijsblauw lang mooi en bestand tegen dagelijks gebruik. De 25 mm D-ringen bieden ruimte aan een groot aantal A4-pagina’s, waardoor je moeiteloos rapporten, presentaties of losse documenten netjes kunt opbergen. De ringband is licht van gewicht, wat hem gemakkelijk mee te nemen maakt naar vergaderingen, school of thuis.
Voordelen en kenmerken van deze ringband
- Stijlvol en opvallend design in ijsblauw
- Gemaakt van stevig gelamineerd grijsbord voor een lange levensduur
- Voorzien van 2 robuuste D-ringen met een capaciteit van 25 mm
- Geschikt voor A4-documenten, ideaal voor werk en studie
- Handig ruglabel voor snelle identificatie van de inhoud
- Licht van gewicht en eenvoudig mee te nemen
- Perfect voor het archiveren, presenteren of organiseren van documenten
Met de Leitz WOW gelamineerde ringband met 2 D-ringen van 25 mm grijsbord ijsblauw kies je voor kwaliteit en gemak. Houd je documenten overzichtelijk, beschermd en altijd binnen handbereik met deze praktische en fraaie ringband. Ideaal voor iedereen die waarde hecht aan een georganiseerde en professionele uitstraling, zowel op kantoor als thuis.
Veelgestelde vragen
Hoeveel documenten passen in de ringband?
De ringband heeft 2 D-ringen van 25 mm breed, wat voldoende capaciteit biedt voor ongeveer 200 a4-pagina's. Dit maakt het geschikt om grote rapporten en documenten overzichtelijk te bewaren zonder te dik te worden.
Is de ringband geschikt voor dagelijks gebruik?
Ja, de ringband is gemaakt van stevig gelamineerd grijsbord, waardoor hij duurzaam en bestand is tegen slijtage. Hierdoor blijft hij ook bij intensief dagelijks gebruik lang mooi en functioneel.
Hoe herken ik snel de inhoud van?
De ringband is voorzien van een handig ruglabel waarop je kunt schrijven. Zo herken je snel en gemakkelijk de inhoud zonder de ringband te openen, wat tijd bespaart tijdens gebruik.