Maak de bezetting van een ruimte direct duidelijk
Met het aan- en afwezigheidsdeurbordje van Legamaster maakt u op de deur zichtbaar of één persoon aanwezig is. Dat is praktisch bij een kantoorruimte, spreekkamer of andere werkplek waar bezoekers eerst willen weten of ze iemand kunnen storen. Het bordje helpt onnodig aankloppen en onderbrekingen te voorkomen en geeft bezoekers een duidelijke aanwijzing voordat zij de ruimte betreden.
De afgeronde aluminium houder heeft een zwart schuifsysteem waarmee de aanwezigheidsstatus wordt aangegeven. Daarmee is het bord bedoeld voor situaties waarin die status kan wisselen. Het is geschikt voor een individuele medewerker of gebruiker; het kenmerk voor één persoon maakt het minder passend wanneer u de gezamenlijke bezetting van een team of afdeling wilt tonen.
Aluminium uitvoering op compact formaat
Het bordje meet 6 x 25 cm en heeft een aluminium frame met een polystyreen paneel en plastic eindkappen. De aluminiumkleurige, metalen uitstraling past bij een zakelijke deurpresentatie. Het langwerpige formaat biedt een herkenbare plek voor de statusaanduiding zonder dat het bordje zelf veel ruimte inneemt.
Controleer vóór aanschaf of het formaat past bij de beschikbare plek op uw deur en of het bordje de status communiceert die u nodig hebt. De informatie over de bevestiging staat hier niet centraal; ga daarom niet uit van een specifieke montagemethode. Kies een andere oplossing als u meerdere personen tegelijk wilt aanduiden of als u een vast naambord nodig hebt in plaats van een wisselende aanwezigheidsstatus.
Dit bordje is met name geschikt wanneer:
- u de aan- of afwezigheid van één persoon op de deur wilt tonen;
- de status gedurende de dag kan veranderen en het schuifsysteem daarvoor wordt gebruikt;
- u een compact bordje met aluminium frame zoekt voor een zakelijke ruimte.
Veel gestelde vragen
In welke situatie is dit Legamaster-bordje handig voor een individuele werkplek?
Het is handig bij een ruimte die door één persoon wordt gebruikt en waar bezoekers vooraf willen zien of die persoon aanwezig is. Denk aan een kantoor of spreekkamer met wisselende aanwezigheid.
Wat biedt de uitvoering van 6 x 25 cm met aluminium houder voor een deur?
Het langwerpige bordje combineert een aluminium frame en afgeronde aluminium houder met een polystyreen paneel en plastic eindkappen. Het zwarte schuifsysteem is bedoeld om de aan- of afwezigheidsstatus aan te geven.
Wanneer kiest u dit bordje in plaats van een vast naambord?
Kies dit bordje wanneer u de aanwezigheid van één persoon wilt kunnen wisselen met het schuifsysteem. Een vast naambord past beter wanneer u alleen een blijvende naam of aanduiding wilt tonen.