Comfortabel snel schrijven met een zwarte STABILO-balpen
De STABILO pointball colorful medium is geschikt voor wie tijdens een werkdag, op school of thuis regelmatig aantekeningen maakt. De zachte balpeninkt en schrijfdikte van 0,5 mm ondersteunen vlot schrijven, bijvoorbeeld bij het invullen van formulieren, notuleren of maken van korte notities. De inkt schrijft zwart, zodat uw tekst duidelijk leesbaar blijft.
Een anti-slip gripzone en dikkere penhouder geven extra houvast tijdens het schrijven. Dat is praktisch wanneer u langere tijd achter elkaar schrijft of de pen vaak pakt voor korte taken. De balpen is geschikt voor zowel rechts- als linkshandigen en voor gebruikers vanaf 8 jaar. Met het klikmechanisme kunt u de punt snel uitschuiven en na gebruik weer beschermen.
Navulbaar ontwerp met bioplastic penbehuizing
De penbehuizing bestaat voor 87% uit bioplastic en is ISCC PLUS-gecertificeerd volgens de massabalansmethode. De pen is bovendien navulbaar met een STABILO Balpoint navulling. Daarmee kan deze uitvoering een passende keuze zijn als u een pen zoekt die u bij inktverbruik kunt navullen in plaats van direct vervangen.
De gripzone en drukknop tonen de schrijfkleur. Een clip maakt het mogelijk de pen aan bijvoorbeeld een map of notitieboek te bevestigen. Houd er bij uw keuze rekening mee dat deze uitvoering zwarte balpeninkt met een schrijfdikte van 0,5 mm heeft; voor gekleurde aantekeningen of een andere lijndikte is een andere pen nodig.
- Zwarte balpeninkt met een schrijfdikte van 0,5 mm voor vlot schrijven.
- Anti-slip gripzone, dikkere penhouder en klikmechanisme.
- Penbehuizing van 87% bioplastic en navulbaar met een STABILO Balpoint navulling.
- Geschikt voor rechts- en linkshandigen.
Veel gestelde vragen
Voor welke schrijfklussen komt de STABILO pointball colorful medium goed van pas?
Deze balpen past bij dagelijks schrijfwerk zoals aantekeningen, formulieren en notities op school, op kantoor of thuis. De zachte inkt en schrijfdikte van 0,5 mm zijn bedoeld om vlot te schrijven.
Wat betekent de penbehuizing van 87% bioplastic voor mijn keuze?
De behuizing is gemaakt met 87% bioplastic en heeft een ISCC PLUS-certificering op basis van massabalans. Dit is relevant als u bij uw penkeuze let op het materiaal van de behuizing.
Waarom kiezen voor deze navulbare uitvoering in plaats van een eenvoudige balpen?
Deze uitvoering combineert een anti-slip gripzone en dikkere penhouder met een klikmechanisme en navulbaarheid. Dat maakt haar geschikt als u extra houvast wilt en de pen na gebruik van de navulling wilt blijven gebruiken.