Presenteer drie soorten A5-folders op één vaste plek
Met de Quantore brochurehouder met standaard geeft u folders en flyers een duidelijk zichtbare plek op de vloer. Zo kunnen klanten, bezoekers of gasten zelf informatie meenemen, zonder dat u stapels drukwerk op een balie hoeft uit te stallen. De houder is geschikt voor onder meer horeca, winkels, openbare ruimtes en beurs- of evenementenlocaties.
De drie afzonderlijke vakken helpen u verschillende onderwerpen overzichtelijk te presenteren. Plaats bijvoorbeeld per vak een ander type flyer of brochure, zodat bezoekers gericht kunnen kiezen. Elk vak is geschikt voor A5-papier en heeft een diepte van 32 mm. Dat biedt ruimte voor meerdere brochures van dit formaat; houd de inhoud wel overzichtelijk, zodat het drukwerk gemakkelijk te pakken blijft.
Praktisch ontwerp voor professioneel gebruik
De houder is gemaakt van transparant kunststof (styreen) en heeft een strak ontwerp. Door de transparante uitvoering blijft het drukwerk goed zichtbaar. De standaard maakt plaatsing op de vloer mogelijk, terwijl de houder volgens de productspecificaties lichtgewicht en stabiel is. De afmetingen zijn 33 × 106 × 33 cm (breedte × hoogte × diepte).
Controleer vóór aanschaf of u voldoende vloeroppervlak heeft en of de hoogte past bij de plek waar bezoekers de folders moeten kunnen zien en pakken. Meet ook uw drukwerk na: deze houder is bedoeld voor A5-formaat, niet voor grotere brochures. Denk bij plaatsing in een drukke doorgang na over een positie waar bezoekers rustig een folder kunnen meenemen zonder het loopverkeer te hinderen.
- Drie vakken voor het gescheiden presenteren van folders of flyers.
- Geschikt voor A5-formaat, met een vakdiepte van 32 mm.
- Vloermodel van transparant kunststof (styreen), voor professioneel gebruik.
Veel gestelde vragen
In welke situaties is deze brochurehouder met drie vakken handig?
Deze vloerhouder is geschikt wanneer u op één plek meerdere soorten A5-informatie wilt aanbieden, bijvoorbeeld in een winkel, horecagelegenheid, openbare ruimte of op een beurs. Bezoekers kunnen de folders zelf meenemen en de drie vakken houden verschillende onderwerpen van elkaar gescheiden.
Hoeveel drukwerk past er in de vakken en welk formaat is geschikt?
De vakken zijn bedoeld voor A5-folders en hebben elk een diepte van 32 mm. Ze bieden ruimte aan meerdere brochures, maar hoeveel er precies in passen hangt af van de dikte van het drukwerk.
Wanneer kiest u deze vloerhouder in plaats van een houder voor op de balie?
Kies dit model als u folders op een vaste plek op de vloer wilt presenteren en drie soorten A5-drukwerk afzonderlijk wilt aanbieden. Voor gebruik op een balie is een vloermodel minder passend; controleer daarom vooraf of u ruimte heeft voor de afmetingen van 33 × 106 × 33 cm.