Geef cadeaus snel een verzorgde, kleurrijke afwerking
Wilt u een cadeau netjes versieren zonder lint en strikken apart bij elkaar te zoeken? Met deze cadeauversierset heeft u beide direct bij de hand. De set is bedoeld voor iedereen die cadeaus een persoonlijke, feestelijke uitstraling wil geven, thuis of bij het klaarmaken van meerdere geschenken voor een gelegenheid.
De drie lintrollen zijn elk 10 meter lang en 5 mm breed. Daarbij krijgt u negen mini-strikken met een diameter van 4 mm. De kleuren rood, groen en blauw geven u verschillende mogelijkheden om uw cadeau af te stemmen op het moment of op het inpakpapier. Gebruik het lint om een cadeau te versieren en voeg een mini-strik toe als klein kleuraccent. Zo maakt u ook een eenvoudig ingepakt geschenk snel herkenbaar en feestelijk.
Handig voor verjaardagen en feestdagen
De set komt van pas bij verjaardagen, feestdagen en andere gelegenheden waarbij u cadeaus wilt afwerken. Doordat lint en strikken samen in één assorti-uitvoering zitten, hoeft u niet eerst losse versieringen te combineren. Dat is praktisch wanneer u meerdere cadeaus achter elkaar inpakt of graag wat keuze heeft in de kleur van de afwerking.
Let bij uw keuze vooral op het formaat: het lint is 5 mm breed en de mini-strikken zijn 4 mm in diameter. Die kleine strikken zijn geschikt als subtiel detail; zoekt u juist een opvallende, grote strik, dan past een groter formaat mogelijk beter. De drie kleuren zijn rood, groen en blauw, zodat de set vooral geschikt is wanneer deze kleuren bij uw cadeau of gelegenheid passen.
Met de verschillende onderdelen kunt u bijvoorbeeld:
- een cadeau met een lintaccent afwerken;
- een mini-strik toevoegen voor een verzorgd detail;
- afwisselen tussen rood, groen en blauw bij cadeaus voor verschillende gelegenheden.
Veel gestelde vragen
Voor welke cadeaus en gelegenheden is deze versierset een praktische keuze?
De set is geschikt om cadeaus te versieren voor verjaardagen, feestdagen en andere gelegenheden. De combinatie van lint en mini-strikken is handig als u snel een verzorgde afwerking wilt maken.
Hoe kunt u de kleuren van het lint en de mini-strikken inzetten?
De assorti-set bevat rood, groen en blauw. Daarmee kunt u een kleur kiezen die bij het cadeau past of verschillende kleuren gebruiken voor geschenken met een eigen uitstraling.
Wanneer kiest u deze set in plaats van losse versieringen?
Kies deze set wanneer u lint en mini-strikken samen bij de hand wilt hebben en niet afzonderlijk wilt combineren. De lintrollen zijn 10 meter lang en 5 mm breed; de mini-strikken van 4 mm zijn bedoeld als subtiel accent, niet als grote blikvanger.