Markeer cd’s, dvd’s en Blu-raydisks veilig en duidelijk
Met de edding 8400 cd-marker schrijft u permanente teksten op cd’s, dvd’s en Blu-Ray-disks. De marker is speciaal bedoeld voor deze gegevensdragers en is volgens de productspecificatie volledig veilig voor gebruik erop. Zo kunt u bijvoorbeeld disks uit een werkarchief, muziekcollectie of eigen mediaverzameling herkenbaar maken.
De zachte ronde punt schrijft met een breedte van 0,5 tot 1 mm. Dat is handig wanneer u een naam, datum of korte omschrijving op een disk wilt noteren zonder een brede markering te maken. De permanente inkt is wrijf- en watervast, lichtecht en sneldrogend. Daardoor is de tekst na het aanbrengen beter bestand tegen aanraken en vocht dan een tijdelijke notitie.
Praktisch voor mediacollecties en administratie
Deze set is geschikt voor thuisgebruik en voor werkplekken waar cd’s, dvd’s of Blu-Ray-disks worden bewaard en teruggevonden. De vier markers hebben een kunststof houder van polypropyleen en een dop met pocketclip. Daarmee kunt u een marker bijvoorbeeld aan een notitieboek of map bevestigen, zodat hij binnen handbereik blijft.
Let bij uw keuze vooral op het materiaal waarop u schrijft: de edding 8400 is bedoeld voor cd’s, dvd’s en Blu-Ray-disks, niet als algemene marker voor iedere toepassing. Kies deze uitvoering wanneer u juist een marker zoekt die voor optische disks is gemaakt. De assorti-uitvoering is handig als u bij het ordenen verschillende schrijfkleuren wilt gebruiken.
Waar deze marker praktisch in uitblinkt
- Voor permanente teksten op cd’s, dvd’s en Blu-Ray-disks.
- Fijne schrijfbreedte van 0,5 tot 1 mm met zachte ronde punt.
- Wrijf- en watervaste, lichtechte en sneldrogende inkt.
- Kunststof houder met dop en pocketclip.
Veel gestelde vragen
Voor welke situaties is de edding 8400 handig bij het organiseren van disks?
De marker is geschikt om cd’s, dvd’s en Blu-Ray-disks permanent van een korte tekst te voorzien, bijvoorbeeld om ze in een collectie of werkarchief herkenbaar te maken. De inkt droogt snel en is wrijf- en watervast.
Wat is het voordeel van de fijne punt bij het beschrijven van een disk?
De zachte ronde punt heeft een schrijfbreedte van 0,5 tot 1 mm, zodat u compacte teksten kunt aanbrengen. Dat is praktisch wanneer u de markering beperkt wilt houden.
Waarom kiest u deze marker in plaats van een gewone permanente marker?
De edding 8400 is specifiek bedoeld voor cd’s, dvd’s en Blu-Ray-disks en is veilig voor deze media. Een algemene permanente marker is daarom niet dezelfde gerichte keuze voor het beschrijven van disks.