Chocolade om te presenteren bij koffie en thee
Wilt u bij een koffiemoment iets aanbieden waar gasten zelf een smaak uit kunnen kiezen? Chocolade Merci Finest Selection 250gr is daarvoor een praktische keuze. De doos bevat 250 gram chocolade met individueel verpakte repen, zodat u de chocolade gemakkelijk kunt presenteren op kantoor, tijdens een vergadering of bij een ontvangst. Individuele verpakkingen zijn bovendien handig wanneer gasten hun chocolade niet meteen willen eten.
De selectie omvat uiteenlopende smaken, waaronder melkchocolade, mokka-room, amandel-hazelnoot, hazelnoot-praliné, marsepein, pure chocolade, pure chocolademousse en melk-praliné. Daardoor is er variatie voor wie van romige, nootachtige of meer pure chocoladesmaken houdt. De chocolade is ook geschikt als kleine attentie bij een gesprek of als aanvulling op een koffietafel. De doosvorm maakt het eenvoudig om de verpakte repen klaar te zetten.
Let op de allergenen en uw gebruiksmoment
Deze chocolade bevat lactose, melk en noten. Houd daar rekening mee wanneer u de chocolade aanbiedt aan collega’s of bezoekers, bijvoorbeeld door de allergeneninformatie toegankelijk te houden en een alternatief te kiezen voor mensen die deze ingrediënten moeten vermijden. Het product bevat geen alcohol. De chocolade is niet biologisch.
Met 250 gram kiest u een doos voor een gedeeld koffiemoment of een kleine voorraad voor een ontvangst. De individueel verpakte repen zijn praktisch wanneer u porties apart wilt aanbieden. Zoekt u juist één uitgesproken smaak voor een gezelschap met specifieke voorkeuren, dan kan een chocoladeproduct met één smaak passender zijn. Deze selectie is vooral geschikt wanneer u verschillende chocoladesmaken bij de koffie wilt kunnen presenteren.
- 250 gram chocolade in een doos, met individueel verpakte repen.
- Verschillende smaken, van melkchocolade en mokka-room tot pure chocolade en marsepein.
- Een praktische keuze voor koffie, vergaderingen en ontvangstmomenten.
- Bevat lactose, melk en noten; houd hier rekening mee bij het aanbieden.
Veel gestelde vragen
Voor welke momenten komt deze selectie het beste tot zijn recht?
De verschillende smaken en individueel verpakte repen maken de chocolade geschikt om bij koffie of thee aan gasten, collega’s of bezoekers aan te bieden. U kunt de repen ook klaarzetten bij een vergadering of ontvangst.
Waar moet ik op letten als ik deze chocolade aan een groep aanbied?
De chocolade bevat lactose, melk en noten. Houd daar rekening mee bij gasten met een allergie of dieetbeperking en bied zo nodig een passend alternatief aan.
Wanneer kiest u deze selectie in plaats van chocolade met één smaak?
Kies deze doos wanneer u bij een koffiemoment meerdere smaakvoorkeuren wilt bedienen, met onder meer melk-, pure, mokka-room- en nootachtige smaken. Een product met één smaak past beter wanneer u al weet dat uw gasten één specifieke variant verkiezen.