Leescomfort bij schermwerk met de grijze Bluebreaker-bril
De I Need You Bluebreaker leesbril met sterkte +1.50 is bedoeld voor wie extra ondersteuning nodig heeft bij lezen en dichtbij kijken. Denk aan het lezen van documenten, een boek of tekst op een digitaal scherm. De blauwlichtfilter absorbeert 25% van het blauwe licht en is bedoeld om vermoeide ogen tijdens schermwerk te verminderen. Zo combineert deze bril leesondersteuning met een functie die specifiek van pas komt bij dagelijks gebruik van digitale apparaten.
De UV400-filter beschermt tegen schadelijke UV-straling. De HMC-coating draagt bij aan helder en scherp zicht. De bril weegt 28 gram en heeft een grijze, professionele uitstraling. Met een vormbreedte van 51 mm, een vormhoogte van 43 mm en een brugbreedte van 18 mm kunt u de maten vergelijken met een bril die u prettig vindt zitten. De veerlengte is 145 mm en de breedte van het middenstuk 136 mm.
Een sterkte kiezen die bij uw leesbehoefte past
Deze uitvoering heeft een sterkte van +1.50 dioptrie en is geschikt voor verziendheid. De Bluebreaker is ook verkrijgbaar in sterktes van +1.00, +2.00, +2.50 en +3.00. Kies daarom niet alleen op basis van het schermgebruik, maar let ook op de sterkte waarmee u comfortabel leest. Twijfelt u welke sterkte bij u past, dan is het verstandig uw huidige leesbehoefte of advies van een specialist als uitgangspunt te nemen. Een leesbril met +1.50 is geen vervanging voor een bril met een andere voorgeschreven sterkte.
Bij de bril wordt een etui van gerecycled materiaal geleverd, zodat u hem kunt opbergen wanneer u hem niet gebruikt. De bril heeft een CE-markering. Let bij aanschaf vooral op de pasvorm en controleer of +1.50 aansluit bij de afstand waarop u leest en werkt.
- Leesbril voor dichtbij kijken, met sterkte +1.50
- 25% blauwlichtabsorptie voor gebruik bij digitale schermen
- UV400-filter en HMC-coating
- Grijs montuur, 28 gram en inclusief etui van gerecycled materiaal
Veel gestelde vragen
Voor welke schermsituaties is de Bluebreaker met +1.50 vooral geschikt?
Deze leesbril is bedoeld voor mensen die +1.50 ondersteuning nodig hebben bij dichtbij kijken, bijvoorbeeld tijdens het lezen van documenten of het werken op een digitaal scherm. De blauwlichtabsorptie van 25% is gericht op schermgebruik en kan helpen vermoeide ogen te verminderen.
Wat is het praktische verschil tussen de blauwlichtfilter en de UV400-filter?
De blauwlichtfilter absorbeert 25% van het blauwe licht en is relevant bij digitale schermen. De UV400-filter beschermt tegen schadelijke UV-straling; de twee functies zijn dus bedoeld voor verschillende soorten licht.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een gewone leesbril?
Kies deze uitvoering als u +1.50 leesondersteuning nodig hebt en de bril ook bij schermwerk wilt gebruiken. De blauwlichtabsorptie en UV400-filter onderscheiden hem van een leesbril zonder deze genoemde filters.