Nauwkeurig fouten corrigeren, thuis, op kantoor of op school
Een typefout in een verslag, een verkeerd ingevuld woord of een foutje in aantekeningen hoeft niet te betekenen dat u opnieuw begint. Met de Tipp-Ex Easy Ecolutions correctieroller brengt u een strook correctietape aan over de fout, zodat u uw papierwerk netjes kunt aanpassen. De tape is 5 mm breed en is bedoeld voor precieze correcties op papier.
Deze uitvoering is handig voor wie regelmatig schrijft of documenten bijwerkt: van leerlingen en studenten tot thuiswerkers en kantoormedewerkers. De correctieroller is eenvoudig in gebruik en dankzij de navulbare uitvoering kunt u de roller opnieuw gebruiken. In deze blister zit een refill, zodat u na gebruik van de tape niet meteen een nieuwe roller hoeft te kiezen.
Navulbaar en gemaakt van gerecycled materiaal
De roller bevat 14 meter tape, zodat u meerdere correcties kunt uitvoeren voordat navullen nodig is. De correctieroller is gemaakt uit 100% gerecycled materiaal en heeft het EU Ecolabel. Daarmee is dit een passende keuze als u een navulbare correctieroller zoekt met een materiaalkeuze en keurmerk die aansluiten bij uw voorkeuren.
Let bij aanschaf vooral op de breedte van de tape: 5 mm is geschikt voor smalle, gerichte correcties, maar kan minder passend zijn wanneer u grotere vlakken wilt bedekken. Kies voor nauwkeurig werk een strook die aansluit op de fout en controleer of u de navulbare uitvoering met refill zoekt.
- 5 mm brede tape voor nette, precieze correcties
- 14 meter tape en een navulbaar systeem
- Correctieroller gemaakt uit 100% gerecycled materiaal, met EU Ecolabel
Veel gestelde vragen
Voor welke schrijf- en werksituaties is deze Tipp-Ex-correctieroller geschikt?
Deze roller is bedoeld voor nette, precieze correcties thuis, op kantoor of op school. De tape is 5 mm breed, waardoor hij vooral geschikt is voor gerichte correcties op papier.
Wat betekent de combinatie van 5 mm breedte en 14 meter tape in de praktijk?
De breedte van 5 mm is bedoeld voor smalle correctiestroken; de totale tapelengte is 14 meter. Dat maakt deze uitvoering geschikt als u geregeld kleine fouten corrigeert en niet telkens een nieuwe roller wilt gebruiken.
Wanneer kiest u deze navulbare uitvoering in plaats van een standaard correctieroller?
Kies deze uitvoering als u de roller na gebruik wilt navullen in plaats van telkens de complete roller te vervangen. De meegeleverde refill en het feit dat de roller uit 100% gerecycled materiaal is gemaakt, kunnen daarbij meewegen.