Fotoalbum met zwarte pagina’s voor herinneringen die u wilt bewaren
Met het Exacompta Néo Déco fotoalbum geeft u foto’s van reizen, familiegelegenheden of andere bijzondere momenten een vaste plek. Het boekgebonden album van 29 x 32 cm biedt ruimte voor een uitgebreide verzameling en is geschikt als u foto’s zelf wilt inplakken en ordenen. De blauwe omslag is gemaakt van karton met glanzend getextureerd papier en een koperen reliëfmotief, passend bij een moderne inrichting.
Het album bevat 60 zwarte pagina’s van stevig karton met een gewicht van 250 g/m². Zwart vormt een contrasterende achtergrond voor uw foto’s en biedt ruimte om uw herinneringen op de pagina samen te stellen. Per pagina passen maximaal vijf foto’s; de totale capaciteit is 300 foto’s van 10 x 15 cm. Tussen de pagina’s zitten doorzichtige beschermvellen. Daardoor blijven foto’s beschermd, ook wanneer u ze op tegenoverliggende pagina’s plakt.
Een groot inplakalbum met beschermende tussenbladen
Dit traditionele, ruime fotoalbum is bedoeld voor wie meer wil doen dan foto’s alleen opbergen: u kunt ze zelf rangschikken en een samenhangend overzicht maken. De genaaide binding en boekgebonden uitvoering maken het geschikt om als album te bewaren en er geregeld doorheen te bladeren. Het stevige papier is gericht op het langdurig bewaren van foto’s. Het album is ontworpen in Parijs en gemaakt in Frankrijk en heeft het FSC-keurmerk.
Houd bij uw keuze rekening met het formaat en de manier waarop u uw foto’s wilt bewaren. Een album van 29 x 32 cm neemt meer ruimte in dan een compact album, maar biedt plaats aan een omvangrijke collectie. Omdat het een inplakalbum is, bepaalt u zelf de indeling; houd daarbij rekening met maximaal vijf foto’s per pagina en gebruik foto’s van 10 x 15 cm als uitgangspunt voor de genoemde capaciteit.
- 29 x 32 cm, met 60 zwarte pagina’s
- Ruimte voor maximaal 300 foto’s van 10 x 15 cm
- Doorzichtige beschermvellen tussen de pagina’s
- Blauwe omslag met koperen reliëfmotief en FSC-keurmerk
Veel gestelde vragen
Voor welke fotoverzamelingen is dit grote inplakalbum geschikt?
Het album past bij een uitgebreide verzameling, zoals foto’s van meerdere reizen of familiegebeurtenissen. Met ruimte voor maximaal 300 foto’s van 10 x 15 cm kunt u die zelf over de 60 pagina’s verdelen.
Wat is het voordeel van de zwarte pagina’s met doorzichtige beschermvellen?
De zwarte kartonnen pagina’s geven uw ingeplakte foto’s een donkere achtergrond. De beschermvellen helpen de foto’s te bewaren, ook wanneer er foto’s op tegenoverliggende pagina’s zijn geplakt.
Wanneer kiest u dit album in plaats van een compacter fotoalbum?
Kies dit formaat als u een grotere collectie zelf wilt indelen en bij elkaar wilt bewaren. Het album biedt ruimte voor 300 foto’s van 10 x 15 cm, maar vraagt door het formaat van 29 x 32 cm ook meer opbergruimte.