Archiefdoos voor foliodocumenten en langdurige opslag
Voor gemeentelijke archieven en andere organisaties die documenten langdurig geordend willen bewaren, biedt de Loeff’s Jumbo Box 3007 een stevige oplossing op folioformaat. De doos is gemaakt van massief karton van 900 g/m² en heeft verlijmde zijkanten. Daardoor blijft zij gedurende de archieflooptijd in vorm. Dat is praktisch wanneer archiefdozen langere tijd worden opgeslagen en hun inhoud beschermd en overzichtelijk opgeborgen moet blijven.
De afmetingen zijn 370 x 255 x 115 mm. Controleer vóór aanschaf of uw documenten op folioformaat in deze maat passen en of de doos aansluit op uw archiefindeling. De Jumbo Box past in de Jumbo container 4004 en de Jumbo Plus container 4005. Ook heeft de doos een grijpgat, zodat u haar bij het uitnemen kunt vastpakken.
Doordachte bodem en gerecycled karton
De 1-2-3-4-bodemsluiting vormt de bodem van de doos. Daarnaast is een extra bodemlegger aangehecht. U kunt deze via de perforatierand verwijderen; het is geen extra sluitklep. De bodemlegger helpt documenten gedurende de archieflooptijd onbeschadigd te houden. Let er bij gebruik op dat u de aangehechte laag niet verwart met een onderdeel dat de doos moet sluiten.
Het karton is 100% gerecycled en recyclebaar. Ook zijn de lijm en inkt vrij van schadelijke stoffen. De doos is FSC-gecertificeerd. Kies deze uitvoering wanneer u een folio-archiefdoos zoekt met verlijmde zijkanten, een extra bodemlegger en een passend formaat voor de genoemde Jumbo containers.
- Folioformaat: 370 x 255 x 115 mm
- Massief karton van 900 g/m², 100% gerecycled en recyclebaar
- Verlijmde zijkanten en 1-2-3-4-bodemsluiting
- Past in Jumbo container 4004 en Jumbo Plus container 4005
Veel gestelde vragen
Voor welke archiefsituatie is deze Jumbo Box vooral geschikt?
Deze doos is bedoeld voor het bewaren van foliodocumenten, bijvoorbeeld in gemeentelijke archieven. De verlijmde zijkanten helpen de doos gedurende de archieflooptijd in vorm te houden.
Wat is het voordeel van de aangehechte extra bodemlegger?
De bodemlegger helpt documenten tijdens de archieflooptijd onbeschadigd te houden. U kunt hem via de perforatierand verwijderen; hij is geen extra sluitklep.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een standaard archiefdoos?
Kies deze uitvoering als u een doos op folioformaat zoekt met verlijmde zijkanten en een extra bodemlegger. De maat past bovendien in de Jumbo container 4004 en Jumbo Plus container 4005.