Oranje A4-hangmap voor overzichtelijke kastarchivering
Wilt u A4-documenten verticaal opbergen en snel terugvinden? Deze oranje Elba AVZ Mark3-hangmap is bedoeld voor archiefkasten met een railafstand van 330 mm. De opvallende kleur kan helpen om dossiers binnen uw archief herkenbaar te groeperen. Met een capaciteit tot 350 vel biedt de map ruimte voor omvangrijke dossiers die u geregeld aanvult of raadpleegt.
Stevige ophanging en praktische toegang tot documenten
De map is gemaakt van 240 grams manillakarton. Een dubbele kartonlaag is met metalen klinknagels aan het hangijzer bevestigd, voor een stevige ophanging bij dagelijks gebruik. De U-bodem van 30 mm geeft de map extra ruimte voor documenten. Dankzij de inkeping onderaan pakt u papieren gemakkelijker uit de map, zonder dat u eerst de hele inhoud hoeft te verwijderen.
Metalen drukknopen maken het mogelijk meerdere hangmappen aan elkaar te koppelen. De grote ruiter en meegeleverde ruiterstroken type 9 helpen u de inhoud te labelen en dossiers snel te herkennen. U kunt de ruiterstroken bovendien personaliseren via elbaprint.com. De map is geschikt voor A4-papier en heeft een formaat van 275 x 330 mm.
Waarop letten bij uw keuze?
Controleer vóór aanschaf of uw kast geschikt is voor hangmappen met een railafstand van 330 mm. Houd ook rekening met de afmetingen van 275 x 330 mm en de capaciteit tot 350 vel, zodat de map past bij uw archief en de hoeveelheid papier die u wilt bewaren. De Blauwe Engel-certificering en de vermelde ISO-normen 9001, 14001 en 45001 maken deel uit van de productkenmerken.
Deze uitvoering is vooral praktisch wanneer u documenten vaak raadpleegt, een ruimere bodem nodig hebt of gekoppelde dossiers overzichtelijk wilt bewaren:
- A4-hangmap van 240 grams manillakarton
- U-bodem van 30 mm en capaciteit tot 350 vel
- Grote ruiter met meegeleverde, personaliseerbare ruiterstroken type 9
- Stevige ophanging met metalen klinknagels en koppelbare drukknopen
Veel gestelde vragen
Voor welke archiefsituatie is deze hangmap met U-bodem het meest geschikt?
De map past bij dossiers op A4-formaat die u verticaal in een kast bewaart en regelmatig raadpleegt. De 30 mm U-bodem biedt ruimte voor een dossier tot 350 vel.
Wat is het praktische voordeel van de dubbele kartonlaag en metalen klinknagels?
De dubbele laag karton is met metalen klinknagels aan het hangijzer bevestigd. Dat zorgt voor een stevige ophanging bij dagelijks gebruik.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een eenvoudige hangmap?
Kies deze uitvoering wanneer u een capaciteit tot 350 vel, een 30 mm U-bodem en de mogelijkheid om mappen te koppelen nodig hebt. De grote ruiter en meegeleverde ruiterstroken ondersteunen bovendien het herkenbaar labelen van uw dossiers.