Zwarte inktrol voor doorlopend etiketteren met Sato
Deze zwarte inktrol is bedoeld als verbruiksartikel voor Sato-etiketteertangen. De productnaam koppelt deze uitvoering aan de Sato Duo16/20 en PB 216/220. Bij intensief gebruik helpt een passende inktrol om artikelcodes, datums en prijzen duidelijk op etiketten aan te brengen.
De inktrol komt vooral van pas in winkels, magazijnen en andere werkomgevingen waar producten regelmatig worden geprijsd of gecodeerd. Met een etiketteertang die twee regels afdrukt, kunt u informatie combineren, bijvoorbeeld een artikelcode op de ene regel en een datum of prijs op de andere. Zo houdt u productinformatie direct bij het artikel en hoeft u die niet apart op een label te schrijven.
Controleer de etiketteertang en het etiketformaat
Deze toepassing is ingericht voor etiketten van 16 x 23 mm. De bijbehorende etiketteertang heeft twee regels, met boven 10 cijferbanden en onder 8. Op het etiket is bovendien ruimte voor een opdruk, zoals een naam of logo. Houd er bij uw keuze rekening mee dat de inktrol bedoeld is voor de genoemde Sato-uitvoering; controleer daarom het model van uw tang voordat u bestelt.
Voor een werkplek waar etiketten slechts sporadisch worden gebruikt, is vooral van belang dat u de juiste inktrol voor uw tang kiest. Bij intensief etiketteren is deze uitvoering juist geschikt voor het terugkerende gebruik van de tang. De zwarte kleur past bij een duidelijke, contrastrijke afdruk van de informatie op het etiket.
- Zwarte inktrol voor Sato-etiketteertangen.
- Genoemd voor Sato Duo16/20 en PB 216/220.
- Geschikt voor etiketten van 16 x 23 mm met ruimte voor code, datum, prijs of een naam/logo.
Veel gestelde vragen
Voor welke etiketteerwerkzaamheden is deze inktrol geschikt?
Deze uitvoering past bij etiketteerwerk waarbij u regelmatig artikelcodes, datums en prijzen op producten aanbrengt. De toepassing is geschikt voor intensief gebruik met een passende Sato-etiketteertang.
Welke etiketten en regelindeling horen bij deze toepassing?
De etiketten hebben een formaat van 16 x 23 mm. De bijbehorende tang drukt twee regels af, met boven 10 en onder 8 cijferbanden.
Hoe kiest u deze uitvoering in plaats van een standaard inktrol?
Kies deze inktrol wanneer u werkt met een Sato Duo16/20 of PB 216/220. Controleer het model van uw etiketteertang, zodat de inktrol aansluit op uw specifieke uitvoering.