Stroomkabel voor computer, monitor of printer
Met deze ACT-stroomkabel sluit u apparatuur met een C13-aansluiting aan op het elektriciteitsnet. Het netsnoer heeft een Schuko CEE 7/7-stekker aan de ene kant en een C13-connector volgens IEC 60320 aan de andere kant. Daarmee is het geschikt voor onder meer computers, monitoren en printers die met dit type voedingskabel werken.
De kabel is 1,5 meter lang. Dat biedt ruimte om apparatuur op een praktische afstand van een stopcontact te plaatsen, bijvoorbeeld op of naast een bureau. De Schuko-stekker is haaks uitgevoerd, wat van pas kan komen wanneer de stekker dicht bij een muur of achter een meubel zit. De zwarte kleur sluit onopvallend aan bij veel kantoorapparatuur en kabels.
Controleer aansluiting en belasting
Kijk vóór aanschaf welk type netsnoer uw apparaat nodig heeft. Deze kabel heeft een C13-connector; controleer dus of die past bij de aansluiting van uw apparatuur. Controleer ook of de kabellengte van 1,5 meter voldoende is voor de afstand tussen het apparaat en het stopcontact. Een verlengkabel is niet altijd een praktische vervanging, bijvoorbeeld wanneer u kabels netjes langs een werkplek wilt leiden.
De maximale belasting is 230 V en 10 A. Gebruik het snoer alleen binnen deze grens en volg de aansluitvoorschriften van uw apparatuur. De haakse Schuko-stekker verandert niets aan de benodigde aansluiting aan de apparaatzijde: die moet geschikt zijn voor een C13-netsnoer. Zo voorkomt u dat u een kabel kiest die wel bij het stopcontact past, maar niet bij uw computer, monitor of printer.
Deze uitvoering is een gerichte keuze wanneer u een voedingskabel nodig hebt met de volgende eigenschappen:
- Schuko CEE 7/7 male-stekker, haaks uitgevoerd
- C13-connector volgens IEC 60320
- Kabellengte van 1,5 meter en zwarte kleur
- Maximale belasting van 230 V / 10 A
Veel gestelde vragen
Voor welke apparatuur is deze ACT-kabel een passende keuze?
U gebruikt deze kabel voor apparatuur zoals computers, monitoren en printers die een C13-netsnoer gebruiken. Controleer vooraf of de aansluiting van uw apparaat geschikt is voor deze connector.
Wat is praktisch aan de haakse Schuko-stekker en de lengte van 1,5 meter?
De haakse stekker kan handig zijn wanneer de stekker weinig ruimte heeft, bijvoorbeeld dicht bij een muur of achter een meubel. Met 1,5 meter kabellengte kunt u de afstand tussen stopcontact en apparatuur overbruggen als die lengte past bij uw opstelling.
Wanneer kiest u deze kabel in plaats van een netsnoer met een andere aansluiting?
Kies deze uitvoering wanneer u aan de stopcontactzijde een Schuko CEE 7/7-stekker nodig hebt en uw apparatuur een C13-netsnoer vereist. Heeft uw apparaat een ander type voedingsaansluiting nodig, dan past deze kabel niet en moet u de juiste connector kiezen.