Een stabiele kapstok voor drukke entrees en garderobes
De staande MAUL Nubis biedt ruimte om jassen, mutsen en paraplu’s bij elkaar op te bergen. Met 20 haken is hij geschikt voor bijvoorbeeld een kantoor, ontvangstruimte of garderobe waar meerdere bezoekers of medewerkers hun spullen kwijt moeten. De draaibare kroon van 41 cm maakt de haken rondom bereikbaar, zodat u niet steeds om de kapstok heen hoeft te lopen.
De kapstok is 176 cm hoog en heeft een matzwart gepoedercoate stalen zuil met een diameter van 5 cm. De zware betonvoet van 6 kg, met kunststof afdekking en vilten vloerbescherming, helpt de kapstok stabiel te staan en beschermt de vloer. Afgeronde knoppen van onbreekbaar ABS helpen voorkomen dat kleding aan de haken blijft hangen of beschadigt.
Ook ruimte voor paraplu’s
De Nubis combineert metalen mutshaken en jashaken met extra kunststof haken aan de zuil en parapluhouder. De houder heeft een diameter van 27 cm en biedt plaats aan maximaal 8 paraplu’s en 4 zakparaplu’s. De voet heeft een diameter van 36,5 cm; houd bij het kiezen van een plek rekening met deze ruimte en met de totale hoogte. De kapstok wordt als bouwpakket geleverd en moet worden gemonteerd.
Deze uitvoering komt vooral tot zijn recht op een plek waar jassen en natte paraplu’s samen moeten worden opgevangen, zoals bij een entree. De voet is krasbestendig tegen paraplupunten. Voor een nette en stabiele plaatsing zet u de kapstok op een vlakke ondergrond en houdt u voldoende ruimte vrij om de kroon te draaien.
- 20 haken voor jassen, mutsen en andere kledingstukken.
- Draaibare kroon voor toegang aan alle kanten.
- Parapluhouder voor maximaal 8 paraplu’s en 4 zakparaplu’s.
- Zware betonvoet met vilten vloerbescherming.
Veel gestelde vragen
Past de MAUL Nubis bij een kantoor of gedeelde entree waar veel mensen hun jas ophangen?
De 20 haken bieden ruimte voor meerdere gebruikers en de draaibare kroon maakt de haken rondom bereikbaar. De betonvoet is bedoeld voor een stabiele plaatsing, wat praktisch is op een plek waar de kapstok regelmatig wordt gebruikt.
Wat maakt de kapstok handig wanneer bezoekers ook paraplu’s meenemen?
De parapluhouder biedt plaats aan maximaal 8 paraplu’s en 4 zakparaplu’s, zodat natte paraplu’s niet bij de jassen hoeven te hangen. De voet is bovendien krasbestendig tegen paraplupunten.
Wanneer is deze uitvoering een betere keuze dan een eenvoudige kapstok zonder parapluhouder?
Kies de Nubis wanneer u naast jassen en mutsen ook paraplu’s op één plek wilt opbergen en waarde hecht aan een zware voet met vloerbescherming. Houd er wel rekening mee dat de voet 36,5 cm in diameter is en dus ruimte op de vloer inneemt.