Staande kapstok met draaibare kop en paraplubak
De Unilux Cypres biedt een vaste plek voor jassen, kleding en paraplu’s in een entree, kantoor of ontvangstruimte. Doordat de kapstok vrijstaand is, hoeft u hem niet aan de muur te bevestigen. Dat maakt hem geschikt voor ruimtes waar u geen wand wilt of kunt gebruiken voor het ophangen van kleding.
De kapstok heeft 8 haken met elk 3 ophangpunten. Zo kunt u kleding op meerdere punten ophangen en is er plek voor verschillende gebruikers. De kop kan ronddraaien, zodat u bij de jassen en kleding kunt zonder steeds om de kapstok heen te lopen. Onderaan bevindt zich een paraplubak, waarmee u paraplu’s op dezelfde plek kunt bewaren.
Formaat, materiaal en montage
Met een hoogte van 170 cm en een diameter van 34 cm neemt de kapstok een afgebakende plek op de vloer in. Meet vooraf de beschikbare ruimte op en houd rekening met voldoende ruimte om de draaibare kop te gebruiken. De zwarte uitvoering is gemaakt van staal, aluminium en kunststof.
De Unilux Cypres wordt als bouwpakket geleverd en is eenvoudig zelf in elkaar te zetten. De vrijstaande uitvoering is handig wanneer u de kapstok flexibel wilt plaatsen, bijvoorbeeld bij een ingang of in een garderobe. Houd er wel rekening mee dat hij op de vloer staat; kies daarom een plek waar de voet niet in de looproute staat.
Deze kapstok past vooral bij wie meerdere ophangpunten en een geïntegreerde plek voor paraplu’s zoekt in één vrijstaand model. U krijgt bovendien 2 jaar garantie.
- 8 haken met elk 3 ophangpunten
- Draaibare kop voor toegang tot de verschillende ophangpunten
- Paraplubak onderaan en een vrijstaand ontwerp
Veel gestelde vragen
Voor welke ruimtes is de Unilux Cypres geschikt als gezamenlijke kapstok?
De kapstok kan worden gebruikt in bijvoorbeeld een entree, kantoor of ontvangstruimte waar meerdere jassen en paraplu’s een vaste plek nodig hebben. De draaibare kop maakt de ophangpunten vanuit verschillende kanten bereikbaar.
Hoeveel ophangpunten biedt de kapstok voor jassen en kleding?
De kapstok heeft 8 haken met elk 3 ophangpunten, samen 24 ophangpunten. De beschikbare ruimte is daarmee verdeeld over meerdere plekken om kleding op te hangen.
Wanneer is deze staande uitvoering een praktische keuze ten opzichte van een wandkapstok?
Kies dit model wanneer u geen kapstok aan de muur wilt bevestigen en ook een paraplubak op dezelfde plek wilt hebben. Controleer vooraf of de vloerplek van 34 cm doorsnee past en of er voldoende ruimte is om de kop te draaien.