Bewaar A4-documenten zonder perforeren
Wilt u documenten bij elkaar houden zonder gaten in het papier te maken? De Klemmap HF2 met hefboommechaniek klemt uw A4-papieren vast, zodat perforeren niet nodig is. Dat is praktisch voor documenten die u intact wilt bewaren, zoals formulieren, verslagen of stukken die u later weer los wilt kunnen gebruiken.
Deze zwarte klemmap is geschikt voor A4-papier en biedt een capaciteit van 15 mm. Daarmee past hij bij een overzichtelijke stapel documenten die binnen die dikte blijft. Het hefboommechaniek houdt de papieren bij elkaar in de map, zodat losse vellen minder snel door elkaar raken wanneer u een dossier op uw werkplek beheert.
Praktisch voor dossiers en losse werkdocumenten
De HF2 is bedoeld voor wie A4-documenten wil bundelen zonder ze eerst te perforeren. Denk aan een tijdelijk dossier voor een project, een set vergaderstukken of formulieren die na gebruik weer uit de map moeten. Omdat het papier niet wordt geperforeerd, kunt u de documenten intact houden en ze afzonderlijk blijven gebruiken.
Let bij uw keuze vooral op de dikte van de stapel: de aangegeven capaciteit is 15 mm. Heeft u meer papier te bundelen, dan past die stapel mogelijk niet binnen de capaciteit van deze klemmap. Controleer ook of uw documenten A4-formaat hebben; dat is het papierformaat waarvoor deze uitvoering geschikt is.
De zwarte uitvoering is een neutrale keuze voor gebruik op kantoor of bij het ordenen van werkdocumenten. De klemmap is met name geschikt wanneer u een eenvoudige manier zoekt om A4-papier bijeen te houden, maar geen perforatie in uw documenten wilt.
- Geschikt voor A4-documenten
- Hefboommechaniek om papier te klemmen
- Perforeren is niet nodig
- Capaciteit: 15 mm
Veel gestelde vragen
Voor welke documenten is de klemmap HF2 handig als u niet wilt perforeren?
De klemmap is geschikt voor A4-documenten die u intact wilt houden, zoals formulieren, verslagen of vergaderstukken. U kunt de papieren bijeen klemmen zonder er perforatiegaten in te maken.
Hoe bepaalt de capaciteit van 15 mm of deze klemmap bij mijn stapel past?
De stapel documenten moet binnen een dikte van 15 mm passen. Meet of schat de dikte van uw papierbundel daarom vooraf in, vooral als u meerdere sets tegelijk wilt bewaren.
Wanneer is deze klemmap een passende keuze in plaats van een map waarvoor u documenten perforeert?
Kies deze uitvoering wanneer u A4-papier wilt bundelen zonder perforatiegaten, bijvoorbeeld als documenten intact moeten blijven of later los gebruikt worden. Houd daarbij rekening met de capaciteit van 15 mm.