Van Gogh-inspiratie voor kleurrijk aquarelwerk
Met deze Bruynzeel aquarelpotloden uit de Rijksmuseumserie brengt u kleur aan met potlood en kunt u ook met aquareltechniek werken. Het blik is versierd met een zelfportret van Vincent van Gogh. Daarmee is deze set geschikt voor liefhebbers van tekenen en kleuren die ook waarde hechten aan de kunstzinnige uitstraling van hun materiaal.
De set komt goed van pas bij creatieve momenten thuis, op school of tijdens een tekenproject. De 24 potloden in assorti kleuren bieden keuze voor uiteenlopende kleurvlakken en details. Het meegeleverde penseel ondersteunt het gebruik als aquarelpotlood. Zo kiest u deze set wanneer u potloodkleur wilt combineren met een aquarelachtige afwerking, in plaats van alleen met gewone kleurpotloden te werken.
Stevige kleurkern en praktisch blik
De potloden hebben een dikke, sterke kleurkern die zorgt voor een goede kleurafgifte. Ze zijn dubbel gelijmd, waardoor de kans op een brekende kern kleiner is als een potlood bijvoorbeeld valt. Daardoor hoeft u minder vaak te slijpen en kunt u langer doorwerken. Voor een optimale levensduur adviseert Bruynzeel een kleurpuntenslijper te gebruiken.
De potloden zijn gemaakt van verantwoord verkregen hout en zijn glutenvrij. Het blik houdt de potloden bij elkaar en beschermt ze wanneer u ze opbergt of meeneemt. Let er bij gebruik op dat u een geschikte kleurpuntenslijper gebruikt; een gewone slijper kan minder passend zijn voor de levensduur van deze aquarelpotloden.
Deze set past bij u als u:
- aquarelpotloden zoekt met een penseel voor creatieve kleurprojecten;
- een stevige kleurkern en goede kleurafgifte belangrijk vindt;
- een set met een Rijksmuseum-uitstraling en Van Gogh-portret waardeert.
Veel gestelde vragen
Voor welke creatieve projecten is deze Rijksmuseumset geschikt?
De set is geschikt voor tekenen en kleuren waarbij u met aquarelpotloden wilt werken. Het penseel maakt de set extra passend voor projecten waarin u potloodkleur met een aquarelachtige afwerking wilt combineren.
Wat is het praktische voordeel van de dikke, dubbel gelijmde kleurkern?
De dikke kern geeft de kleur goed af en de dubbele verlijming verkleint de kans dat de kern breekt, bijvoorbeeld wanneer een potlood valt. Daardoor hoeft u de potloden minder vaak te slijpen.
Wanneer kiest u deze aquarelpotloden in plaats van gewone kleurpotloden?
Kies deze uitvoering wanneer u niet alleen met potlood wilt kleuren, maar ook aquareltechniek wilt toepassen. Het penseel is daarvoor een handige aanvulling; voor uitsluitend traditioneel kleurwerk kunnen gewone kleurpotloden voldoende zijn.