Staedtler Noris kleurpotloden voor gezamenlijk creatief werk
Deze classpack met Staedtler Noris kleurpotloden is bedoeld voor situaties waarin meerdere mensen tegelijk willen tekenen en kleuren. Denk aan gebruik in een klaslokaal, creatieve workshop of andere groepsactiviteit. De verpakking bevat 144 kleurpotloden in 12 geassorteerde kleuren, zodat deelnemers met dezelfde kleurkeuze aan de slag kunnen. Er zijn ook drie puntenslijpers inbegrepen.
De potloden hebben een klassieke zeskantige vorm en een ergonomisch zacht oppervlak. Dat maakt ze prettig vast te houden tijdens kleurwerk. Het aantrekkelijke streepdesign geeft de potloden een herkenbare uitstraling. Dankzij de hoge breukvastheid zijn ze geschikt voor regelmatig gebruik bij teken- en kleuractiviteiten.
Upcycled hout en een praktische uitvoering
De kleurpotloden zijn gemaakt van upcycled wood. Het hout is grotendeels afkomstig uit PEFC-gecertificeerde Duitse wouden. Daarmee is dit een passende keuze wanneer u voor een groepsactiviteit potloden zoekt met hout uit gecertificeerde bossen. De set combineert die materiaalkeuze met een uitvoering die is gericht op gebruiksgemak.
Houd bij uw keuze rekening met de kleurvariatie: de classpack bevat 12 geassorteerde kleuren. Dat biedt een gezamenlijke basis voor uiteenlopend kleurwerk, maar is minder geschikt wanneer u voor een project veel tinten of zeer specifieke kleurnuances nodig hebt. De drie puntenslijpers ondersteunen het gebruik in een groep; bij gelijktijdig gebruik kunnen deelnemers deze delen.
Deze uitvoering is vooral praktisch wanneer u kleurpotloden voor meerdere gebruikers tegelijk wilt inkopen. Voor een individuele gebruiker of een opdracht met een uitgebreide kleurselectie kan een kleinere of anders samengestelde set beter passen.
- 144 kleurpotloden in 12 geassorteerde kleuren
- Zeskantige vorm, zacht oppervlak en hoge breukvastheid
- Gemaakt van upcycled wood; grotendeels hout uit PEFC-gecertificeerde Duitse wouden
Veel gestelde vragen
In welke situaties komt deze classpack het best tot zijn recht?
De classpack is handig bij kleuractiviteiten waarbij meerdere deelnemers tegelijk materiaal nodig hebben, bijvoorbeeld in een klas of workshop. De geassorteerde kleuren en drie puntenslijpers maken de set geschikt om gezamenlijk te gebruiken.
Welke voordelen bieden de materiaalkeuze en de vorm bij dagelijks kleurwerk?
De potloden zijn gemaakt van upcycled wood en het hout is grotendeels afkomstig uit PEFC-gecertificeerde Duitse wouden. De zeskantige vorm en het ergonomisch zachte oppervlak zijn praktische kenmerken bij het vasthouden en kleuren.
Wanneer kiest u deze classpack in plaats van losse kleurpotloden?
Kies deze uitvoering wanneer u kleurpotloden voor een groep wilt klaarzetten en 12 geassorteerde kleuren voldoende zijn. Voor een individuele aankoop of een project waarvoor veel verschillende kleurnuances nodig zijn, kan een andere uitvoering beter aansluiten.