Hagelwit A4-papier voor scherpe afdrukken op kantoor
Kopieerpapier Double A Premium Nonstop is bedoeld voor werkplekken waar regelmatig wordt geprint en gekopieerd. De A4-vellen van 80 g/m² zijn geschikt voor dagelijks kantoorwerk, zoals rapporten, correspondentie en kopieën. De witheid van CIE 150 zorgt voor een hagelwitte uitstraling; het papier is ontwikkeld voor haarscherpe afdrukken en kopieën.
Met 2500 vel heeft u een ruime voorraad voor terugkerende printtaken. Dat is praktisch wanneer meerdere medewerkers hetzelfde kopieerapparaat of dezelfde printer gebruiken en u papier niet voortdurend wilt aanvullen.
Voor dubbelzijdig printen en betrouwbaar doorwerken
U kunt dit papier aan beide zijden gebruiken. Dat maakt het geschikt voor documenten die u dubbelzijdig wilt afdrukken of kopiëren. Double A Premium Nonstop is bovendien bedoeld voor storingsvrij gebruik en helpt de levensduur van het kopieerapparaat te verlengen. De kwaliteit wordt volgens de fabrikant gegarandeerd door een ultramodern productieproces.
Bij de keuze is het verstandig om te letten op het papierformaat en het papiergewicht dat bij uw print- of kopieerwerk past. Dit papier is A4 en weegt 80 g/m². Het is FSC-gecertificeerd, een relevant kenmerk als u bij de papierkeuze ook rekening houdt met een milieukeurmerk.
- A4-kopieerpapier van 80 g/m², witheid CIE 150
- Geschikt voor haarscherp printen, kopiëren en tweezijdig gebruik
- 2500 vel voor werkplekken met terugkerende printtaken
- FSC-gecertificeerd en bedoeld voor storingsvrij gebruik
Veel gestelde vragen
Voor welke print- en kopieeropdrachten is Double A Premium Nonstop geschikt?
Het papier is geschikt voor regelmatig print- en kopieerwerk op A4-formaat, bijvoorbeeld voor rapporten, correspondentie en kopieën. De verpakking met 2500 vel is praktisch wanneer u op een werkplek geregeld papier nodig hebt.
Wat betekent de witheid van CIE 150 voor dubbelzijdig gebruik?
CIE 150 duidt op de hoge witheid van dit papier, dat als hagelwit wordt omschreven. Het papier is bovendien geschikt voor gebruik aan beide zijden, bijvoorbeeld bij documenten die u dubbelzijdig print of kopieert.
Waarom deze uitvoering kiezen voor regelmatig gebruik in een kopieerapparaat?
Double A Premium Nonstop is bedoeld voor storingsvrij gebruik en helpt de levensduur van het kopieerapparaat te verlengen. De combinatie van A4-formaat, 80 g/m² en 2500 vel past bij werkplekken met terugkerende print- en kopieertaken.