Veelzijdige krijtstiften voor ramen, glas en borden
Met de edding 4090 maakt u tijdelijke, goed zichtbare aanduidingen op krijtborden, schoolborden, glas en ramen. De stiften zijn geschikt voor bijvoorbeeld een boodschap op een raam, een aankondiging op een krijtbord of een markering op een glazen oppervlak. Zo kunt u informatie presenteren zonder een permanente markering achter te laten: de vloeibare krijtinkt op waterbasis is met een vochtige doek te verwijderen.
De krijtinkt is geurneutraal en de stift heeft een schuine, beitelvormige punt. Daarmee varieert de schrijfbreedte van 4 tot 15 mm. Dat is praktisch wanneer u op één oppervlak zowel duidelijke accenten als bredere letters wilt aanbrengen. De set bevat verschillende schrijfkleuren; wit en rood zijn als accentkleuren vermeld.
Waar let u op bij gebruik?
Gebruik deze krijtstiften op de genoemde ondergronden wanneer u een beschrijfbare, verwijderbare markering zoekt. De brede schrijfbreedte komt vooral van pas voor teksten die van enige afstand leesbaar moeten zijn. Voor fijn schrijfwerk of kleine details is een punt van 4 tot 15 mm minder geschikt. Verwijderen doet u met een vochtige doek. De stiften hebben een pompsysteem en zijn niet navulbaar, dus houd daar rekening mee als u ze regelmatig gebruikt.
De behuizing is van kunststof en de stiften zijn geschikt vanaf 8 jaar. De assorti-uitvoering is een praktische keuze als u op één krijtbord of raam verschillende kleuren wilt inzetten. Kies deze uitvoering vooral wanneer verwijderbaarheid, gebruik op glas en de variabele schrijfbreedte belangrijker zijn dan een fijne, permanente penlijn.
- Voor krijtborden, schoolborden, glas en ramen
- Vloeibare krijtinkt op waterbasis, geurneutraal en verwijderbaar met een vochtige doek
- Schuine beitelpunt met een schrijfbreedte van 4 tot 15 mm
- Assorti schrijfkleuren, waaronder wit en rood als accentkleuren
Veel gestelde vragen
Voor welke toepassingen zijn deze krijtstiften op ramen en borden het meest geschikt?
Ze zijn bedoeld voor tijdelijke teksten en markeringen op krijtborden, schoolborden, glas en ramen. Denk aan een boodschap op een raam of een aankondiging op een bord die u later met een vochtige doek wilt verwijderen.
Wat maakt de schuine punt handig voor teksten op glas of een krijtbord?
De beitelvormige punt biedt een schrijfbreedte van 4 tot 15 mm. Daardoor kunt u bredere, opvallende lijnen afwisselen met smallere streken; voor heel kleine details is deze brede punt minder geschikt.
Wanneer kiest u deze krijtstiften in plaats van een gewone permanente marker?
Kies deze uitvoering wanneer u op de genoemde ondergronden een markering wilt die met een vochtige doek te verwijderen is. De waterbasisinkt is geurneutraal en de assorti kleuren bieden meer kleurkeuze dan één enkele schrijfkleur.