Chamois hanglabels van kraftkarton voor duidelijke productidentificatie
Wilt u artikelen voorzien van een label dat u aan het product kunt hangen? Dit kartonnen hanglabel is geschikt voor winkels, ateliers en andere werkplekken waar producten herkenbaar moeten zijn, bijvoorbeeld met een artikelnaam, prijs of korte aanduiding. Het formaat van 55 x 110 mm biedt ruimte voor informatie zonder dat het label onnodig groot is.
De labels zijn gemaakt van 200 grams kraftkarton en hebben een versterkt ophangoog. Daardoor kunt u ze bevestigen aan een artikel of verpakking met een geschikt bevestigingsmiddel. De chamoiskleur geeft de labels een herkenbare, geelachtige uitstraling. Met 1000 stuks is deze uitvoering praktisch wanneer u regelmatig producten labelt of een voorraad hanglabels wilt aanhouden.
Materiaal, bevestiging en gebruik
Het versterkte ophangoog is een belangrijk verschil met een eenvoudig kaartje zonder verstevigde bevestigingsplek: het label is gemaakt om opgehangen te worden. Het kraftkarton vormt daarbij een stevige basis voor een hanglabel. De FSC-aanduiding kan meewegen als u bij de keuze van kantoor- en winkelbenodigdheden let op een milieukeurmerk.
Kies dit formaat wanneer 55 x 110 mm past bij de hoeveelheid informatie die u wilt tonen én bij de ruimte rondom het artikel. Controleer vooraf ook of uw bevestigingsmiddel geschikt is voor het product; een ophangoog is aanwezig, maar een koord of ander bevestigingsmiddel wordt niet genoemd. Gebruik het label voor identificatie en presentatie, niet als dragende bevestiging voor een artikel.
- Hanglabel van 200 grams kraftkarton
- Formaat: 55 x 110 mm, in chamoiskleur
- Versterkt ophangoog voor bevestiging aan een artikel of verpakking
- FSC-milieukeurmerk
Veel gestelde vragen
Voor welke artikelen zijn deze chamoiskleurige hanglabels een passende keuze?
Ze zijn geschikt wanneer u producten of verpakkingen herkenbaar wilt maken met een label dat u kunt ophangen. Denk aan winkelartikelen of producten uit een atelier waarbij een korte aanduiding, zoals een prijs of productnaam, nodig is.
Wat betekent het versterkte ophangoog in combinatie met kraftkarton?
Het label heeft een verstevigde plek om het aan een artikel of verpakking te hangen. Het 200 grams kraftkarton is het materiaal van het label; de uitvoering is bedoeld voor productidentificatie en niet als dragende bevestiging.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een los kaartlabel?
Kies deze hanglabels wanneer u een label wilt ophangen en het versterkte ophangoog daarbij van pas komt. De chamoiskleur en het formaat van 55 x 110 mm zijn vooral geschikt als die uitstraling en beschikbare ruimte aansluiten op uw productpresentatie.