Chamoiskleurige hanglabels voor herkenbare productinformatie
Wilt u artikelen voorzien van een duidelijke aanduiding zonder een etiket rechtstreeks op het product te plakken? Dit kartonnen hanglabel is bedoeld om informatie aan een artikel te hangen. Het komt van pas in winkels, werkplaatsen en magazijnen, bijvoorbeeld bij het herkennen of onderscheiden van producten, materialen en voorraad.
Het label is gemaakt van 200 grams kraftkarton en heeft een versterkt ophangoog. Daardoor is het geschikt voor situaties waarin een label aan een product of voorwerp wordt gehangen. Het langwerpige formaat van 65 x 130 mm biedt ruimte om informatie overzichtelijk te plaatsen. De chamoiskleur, aangeduid als geel, helpt het label bovendien visueel te onderscheiden van andere aanduidingen.
Praktisch bij voorraad en productpresentatie
Gebruik de hanglabels bijvoorbeeld om producten in een presentatie herkenbaar te maken of om materialen in een opslagruimte van een aanduiding te voorzien. De uitvoering is een praktische keuze wanneer u informatie liever aan een artikel hangt dan op het oppervlak bevestigt. Met 1.000 stuks heeft u een ruime voorraad voor terugkerend gebruik binnen een winkel, magazijn of organisatie.
Let bij uw keuze vooral op de manier waarop u het label wilt bevestigen en op de beschikbare ruimte voor de informatie die u wilt tonen. Controleer ook of het formaat van 65 x 130 mm past bij het artikel en de gewenste presentatie. Het FSC-keurmerk is relevant als u bij de keuze van kartonnen labels rekening wilt houden met een milieukeurmerk.
Kenmerken op een rij
- Kartonnen hanglabel van 200 grams kraftkarton
- Versterkt ophangoog voor gebruik als hanglabel
- Formaat: 65 x 130 mm, in chamoiskleur/geel
- Voorzien van FSC-keurmerk
Veel gestelde vragen
Voor welke toepassingen zijn deze chamoiskleurige hanglabels geschikt?
Ze zijn geschikt om producten, materialen of voorraad herkenbaar te maken wanneer u de informatie aan het artikel wilt hangen. Denk aan productpresentatie in een winkel of aanduidingen in een werkplaats of magazijn.
Wat is het voordeel van het versterkte ophangoog bij dit kartonnen label?
Het versterkte oog is bedoeld om het label als hanglabel te gebruiken. Dat maakt deze uitvoering passend wanneer u een label wilt ophangen in plaats van rechtstreeks op een productoppervlak te bevestigen.
Wanneer kiest u dit label in plaats van een gewone productsticker?
Kies dit hanglabel wanneer u informatie aan een artikel wilt hangen en niet op het oppervlak wilt plakken. Het kraftkarton, het versterkte ophangoog en het formaat van 65 x 130 mm bepalen of deze uitvoering past bij uw toepassing.