Transparante kaarthoezen voor passen en promotiemateriaal
Met deze GBC-lamineerhoezen lamineert u kaarten van 64 x 108 mm, zoals bezoekerspassen, vergunningspassen en promotiemateriaal. De hoes omsluit het drukwerk en geeft het een nette, glanzende afwerking. Dat is praktisch wanneer passen regelmatig worden uitgedeeld, meegenomen of getoond en u ze verzorgd wilt presenteren.
De hoezen zijn transparant en gemaakt van polyethyleentereftalaat (PET). Daardoor blijft de bedrukking zichtbaar. De dikte is 2 x 125 micron: aan beide zijden komt een laag van 125 micron rond de kaart. Deze uitvoering is bedoeld voor lamineren met warmte; gebruik de hoezen daarom met een lamineermachine die geschikt is voor warm lamineren.
Let op het formaat en de toepassing
Controleer vóór gebruik of uw kaart binnen het formaat van 64 x 108 mm past. Dit is een kaarthoes op visitekaartjesformaat en geen universele hoes voor grotere documenten. Een passende maat helpt voorkomen dat u voor een kleine pas een onnodig groot lamineerformaat kiest. Houd ook rekening met de dikte van 2 x 125 micron en de instellingen die uw lamineermachine voor dit type hoes voorschrijft.
Deze uitvoering past goed bij organisaties die bezoekerspassen of vergunningspassen uitgeven, en bij gebruik van klein promotiemateriaal. De glanzende, transparante afwerking is geschikt wanneer de tekst en afbeeldingen op de kaart zichtbaar moeten blijven. De verpakking bevat 100 hoezen, handig wanneer u meerdere kaarten volgens dezelfde werkwijze wilt lamineren.
In het kort
- Formaat: 64 x 108 mm, voor kaarten en passen
- Transparant en glanzend, van PET
- Dikte: 2 x 125 micron; geschikt voor warm lamineren
- Per verpakking: 100 stuks
Veel gestelde vragen
Voor welke passen en materialen is deze kaarthoes een passende keuze?
De hoes is bedoeld voor kaarten van 64 x 108 mm, bijvoorbeeld bezoekerspassen, vergunningspassen en promotiemateriaal. Controleer de kaartmaat voordat u kiest.
Wat betekent 2 x 125 micron voor de afwerking van een kaart?
Dit betekent dat de hoes aan beide zijden een laag van 125 micron heeft. De transparante, glanzende PET-hoes laat de bedrukking zichtbaar en is bedoeld voor gebruik met warmte.
Wanneer kiest u deze kaarthoes in plaats van een groter lamineerformaat?
Kies deze uitvoering wanneer uw kaart binnen 64 x 108 mm past. Voor grotere documenten is dit formaat niet geschikt; stem de hoesmaat af op het materiaal dat u wilt lamineren.