Automatisch lamineren voor professioneel A3-gebruik
De Leitz iLAM Touch 2 is bedoeld voor kantoren en werkomgevingen waar documenten regelmatig en in verschillende formaten worden gelamineerd. Denk aan presentatiemateriaal, instructies, schema’s en andere documenten die u wilt beschermen bij veelvuldig gebruik. Dankzij de invoerbreedte voor A3-formaat kunt u ook grotere vellen lamineren, terwijl de automatische werking handmatig instellen overbodig maakt.
De sensortechnologie herkent de dikte van het document en kiest automatisch de passende lamineersnelheid. Dat is praktisch wanneer u meerdere documenten achter elkaar verwerkt of wisselt tussen verschillende lamineerhoezen: u hoeft daarbij niet te wachten op een nieuwe instelling. De machine is geschikt voor hoezen van 80 tot 250 micron. Een A4-vel met een hoes van 80 micron lamineren duurt ongeveer 25 seconden.
Efficiënt werken met minder onderbrekingen
Na een opwarmtijd van ongeveer één minuut is de machine klaar voor gebruik. De automatische deblokkeerfunctie helpt vastlopen te voorkomen wanneer papier verkeerd wordt ingevoerd. Is de machine 30 minuten niet in gebruik, dan schakelt deze automatisch uit. Dat ondersteunt een efficiënt gebruik op drukke werkdagen. De warme lamineermachine werkt op elektriciteit en is CE-gecertificeerd.
De afmetingen zijn 526 × 143 × 401 mm. Houd bij uw keuze rekening met de ruimte die u beschikbaar hebt en met de dikte van de hoezen die u doorgaans gebruikt. Hoewel het apparaat automatisch de snelheid afstemt, is het belangrijk dat u de juiste lamineerhoes kiest voor uw document en toepassing. Bij de machine wordt een startpakket met hoezen meegeleverd.
Deze uitvoering past vooral bij u als:
- u regelmatig documenten tot A3-formaat lamineert;
- u intensief werkt en verschillende documentdiktes verwerkt;
- u wilt wisselen tussen lamineerhoezen van 80 tot 250 micron zonder wachttijd voor een nieuwe instelling;
- u waarde hecht aan automatische snelheidskeuze en een automatische deblokkeerfunctie.
Veel gestelde vragen
Voor welke werksituaties is de iLAM Touch 2 geschikt?
Deze machine is bedoeld voor intensief professioneel gebruik, bijvoorbeeld wanneer u op kantoor regelmatig documenten lamineert. De A3-invoerbreedte en automatische snelheidskeuze zijn handig wanneer u uiteenlopende documentformaten en -diktes verwerkt.
Wat is het voordeel van de sensortechnologie bij verschillende documenten?
De machine herkent de dikte van het document en selecteert automatisch de juiste snelheid. U kunt bovendien wisselen tussen lamineerhoezen van 80 tot 250 micron zonder wachttijd voor een andere instelling.
Waarom kiezen voor deze uitvoering in plaats van een eenvoudiger lamineermachine?
De iLAM Touch 2 combineert automatische snelheidskeuze met een opwarmtijd van ongeveer één minuut en een automatische deblokkeerfunctie. Dat maakt deze uitvoering een praktische keuze als u regelmatig lamineert en onderbrekingen door instellen of verkeerd ingevoerd papier wilt beperken.