Bruine Frozen leesbril +1.00 voor leeswerk dichtbij
De Leesbril I Need You Frozen in bruin is bedoeld voor wie bij lezen van dichtbij baat heeft bij een sterkte van +1.00 dioptrie. Denk aan het lezen van een boek, een brief of tekst op papier. De leesbril is geschikt voor verziendheid; de juiste sterkte is belangrijk om prettig te kunnen lezen.
Dit model heeft een flexscharnier, dat bij het bewegen van de pootjes kan meeveren. Dat is praktisch wanneer u de bril regelmatig op- en afzet. De bruine uitvoering geeft de bril een rustige uitstraling. De leesbril heeft een CE-markering.
Waar u op let bij de keuze
Kies deze uitvoering wanneer +1.00 dpt aansluit bij uw behoefte voor dichtbij. Een hogere sterkte is niet automatisch beter: als u twijfelt over de passende sterkte, vraag dan advies aan een opticien. Een leesbril is bedoeld voor leeswerk en vervangt geen bril op sterkte die voor andere kijkafstanden is voorgeschreven.
De Frozen is een praktische keuze als u een leesbril zoekt met een flexscharnier en een bruine kleur. Houd er rekening mee dat een etui niet is inbegrepen. Berg de bril daarom op een vaste, veilige plek op wanneer u hem niet gebruikt.
- Leesbril voor verziendheid
- Sterkte: +1.00 dpt
- Bruine Frozen-uitvoering met flexscharnier
Veel gestelde vragen
Wanneer is de Frozen leesbril met +1.00 dpt geschikt voor leeswerk?
Deze uitvoering is bedoeld voor dichtbij lezen wanneer +1.00 dpt past bij uw behoefte. U kunt hem bijvoorbeeld gebruiken bij het lezen van een boek of brief.
Wat is praktisch aan het flexscharnier van deze bruine Frozen-bril?
Het flexscharnier kan meeveren wanneer u de pootjes beweegt, bijvoorbeeld bij het op- en afzetten van de bril. De sterkte blijft +1.00 dpt; het scharnier verandert die niet.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een leesbril met een hogere sterkte?
Kies de +1.00-uitvoering als die sterkte aansluit bij wat u nodig hebt voor dichtbij. Een hogere sterkte is niet vanzelfsprekend geschikter; laat u bij twijfel adviseren over de juiste sterkte.