Leescomfort bij dichtbij kijken met de Luca in blauw
De leesbril I Need You Luca met sterkte +1.50 is bedoeld voor momenten waarop u tekst van dichtbij beter wilt kunnen lezen. Denk aan het lezen van een boek, een brief of informatie op papier. De bril is geschikt voor verziendheid en biedt een praktische leesoplossing wanneer +1.50 aansluit bij de sterkte die u nodig heeft.
De Luca heeft een modern blauw montuur. De pootjes zijn voorzien van veerscharnieren die zich aanpassen aan de breedte van uw gezicht. Dat kan prettig zijn wanneer u de bril opzet en afneemt of hem tijdens een leessessie draagt. Bij deze leesbril ontvangt u een etui van gerecycled materiaal, zodat u de bril kunt opbergen wanneer u hem niet gebruikt.
De juiste sterkte kiezen
Deze uitvoering heeft een leessterkte van +1.50. I Need You biedt de Luca ook aan in +1.00, +2.00, +2.50 en +3.00. Kies daarom niet alleen op basis van het montuur: de sterkte moet passen bij uw leesbehoefte. Twijfelt u tussen sterktes of merkt u dat lezen met uw huidige bril niet prettig gaat, vraag dan advies aan een opticien.
Een leesbril is vooral bedoeld voor dichtbij kijken. Voor andere kijkafstanden kan een andere brilsterkte nodig zijn. Gebruik de Luca dus voor leesmomenten waarvoor +1.50 passend is, bijvoorbeeld thuis of onderweg. De bril heeft een CE-markering.
Handig om te weten:
- Leessterkte: +1.50, voor verziendheid.
- Blauw montuur met pootjes met veerscharnieren.
- Inclusief etui van gerecycled materiaal.
Veel gestelde vragen
Voor welke leesmomenten is de Luca met +1.50 geschikt?
Deze leesbril is bedoeld voor dichtbij kijken, zoals het lezen van een boek, brief of andere tekst. De sterkte +1.50 moet wel aansluiten bij uw persoonlijke leesbehoefte.
Wat is het praktische voordeel van de veerscharnieren aan de pootjes?
De veerscharnieren passen zich aan de breedte van uw gezicht aan. Zo bewegen de pootjes mee wanneer u de bril draagt of opzet.
Wanneer kiest u deze +1.50-uitvoering in plaats van een andere Luca-sterkte?
Kies +1.50 wanneer deze sterkte past bij uw leesbehoefte. De Luca is ook verkrijgbaar in +1.00, +2.00, +2.50 en +3.00; vraag bij twijfel advies aan een opticien.