Leescomfort voor dichtbij met de Jackie +3.50
De kant-en-klare leesbril I Need You Jackie is bedoeld voor wie bij dichtbij kijken een sterkte van +3.50 nodig heeft. Gebruik de bril bijvoorbeeld wanneer kleine letters lezen of een tekst bekijken op korte afstand meer inspanning kost. De aanduiding voor verziendheid en de sterkte helpen u beoordelen of deze uitvoering bij uw leesbehoefte past.
De Jackie heeft een ronde vorm en een zwart montuur. Het middengedeelte is glanzend afgewerkt, terwijl de pootjes mat zijn. Veerscharnieren kunnen meebewegen wanneer u de bril opzet en afneemt. Dat maakt dit model praktisch voor regelmatig gebruik tijdens leesmomenten thuis, op het werk of onderweg.
Gerecycled montuur en praktische details
Het montuur is gemaakt van gerecycled PTC-G-materiaal en is vrij van BPA, BPS en andere bisfenolen. Ook de bijpassende etui is gemaakt van gerecycled plastic. Zo kiest u voor een leesbril met gerecyclede materialen, zonder dat u hoeft in te leveren op de concrete eigenschappen van het montuur.
De Jackie is verkrijgbaar in zes sterktes; deze uitvoering heeft een sterkte van +3.50. Controleer vóór aanschaf of juist deze sterkte aansluit bij wat u nodig hebt voor dichtbij kijken. Een kant-en-klare leesbril is vooral geschikt als de gekozen sterkte voor uw ogen passend is. Bij uiteenlopende sterktes per oog, aanhoudende klachten of twijfel over uw correctie is advies van een opticien verstandig.
- Kant-en-klare leesbril met sterkte +3.50
- Ronde vorm, zwart montuur en veerscharnieren
- Gerecycled PTC-G-materiaal, vrij van BPA, BPS en andere bisfenolen
- Bijpassende etui van gerecycled plastic
Veel gestelde vragen
Voor welke leesmomenten is de Jackie met +3.50 geschikt?
Deze leesbril is bedoeld voor dichtbij kijken en heeft een sterkte van +3.50. Hij past bij uw gebruik wanneer deze sterkte aansluit op uw behoefte aan correctie voor verziendheid.
Wat maakt het materiaal van de Jackie anders dan een standaard montuur?
Het montuur is gemaakt van gerecycled PTC-G-materiaal dat vrij is van BPA, BPS en andere bisfenolen. Ook de bijpassende etui is van gerecycled plastic.
Wanneer kiest u deze Jackie in plaats van een eenvoudige leesbril?
Kies de Jackie wanneer u een leesbril van +3.50 zoekt met een ronde vorm, veerscharnieren en een combinatie van een glanzend middengedeelte met matte pootjes. De gerecyclede materialen en bijpassende etui zijn aanvullende onderscheidende eigenschappen.