Nauwkeurig en schoon plakken van papier en foto’s
Met de dubbelzijdige Lijmroller Quantore 8mmx10m brengt u lijm aan zonder vloeibare lijm of geknoei. De roller is geschikt voor papier, karton en foto’s en komt van pas bij administratieve taken en creatieve projecten. Denk aan het vastzetten van documenten, het maken van een collage of het verwerken van foto’s in een album. Doordat de lijm direct hecht en geen droogtijd nodig heeft, kunt u na het aanbrengen meteen verder met uw werk.
De lijmlaag is permanent. Dat maakt deze roller passend voor toepassingen waarbij u papier of beeldmateriaal blijvend wilt bevestigen, bijvoorbeeld op kantoor, thuis of op school. De dubbelzijdige lijm zorgt ervoor dat u het materiaal kunt vastzetten zonder dat er een zichtbare lijmstrook overheen hoeft. De compacte roller is bedoeld voor gericht en precies aanbrengen, ook bij kleinere oppervlakken.
Formaat en gebruik: waar let u op?
De band is 8 mm breed en heeft een lengte van 10 meter. De smalle breedte is praktisch wanneer u gecontroleerd wilt lijmen, bijvoorbeeld langs randen of op beperkte oppervlakken. Houd er rekening mee dat de kleefkracht permanent is: bepaal daarom vooraf waar het papier, karton of de foto moet komen en positioneer het zorgvuldig. Deze uitvoering is vooral geschikt als een nette, directe en blijvende bevestiging belangrijk is.
Kies deze lijmroller wanneer u liever een precieze lijmstrook aanbrengt dan lijm verspreidt over een oppervlak. Voor werk waarbij u materialen later wilt verplaatsen, is een permanente lijmroller minder passend. De Quantore roller is juist handig voor terugkerende kantoor- en knutselwerkzaamheden waarbij een schone verwerking en direct verder werken gewenst zijn.
- Dubbelzijdige, permanente lijm voor papier, karton en foto’s.
- Een band van 8 mm breed en 10 meter lang voor gericht aanbrengen.
- Schoon werken zonder geknoei en zonder droogtijd.
Veel gestelde vragen
Voor welke projecten is deze lijmroller handig als u met foto’s of papier werkt?
De roller is geschikt voor het permanent bevestigen van foto’s, papier en karton. U kunt hem gebruiken voor creatieve projecten, zoals collages, en voor administratief werk waarbij u materiaal netjes wilt vastzetten.
Wat is praktisch aan de bandbreedte van 8 mm en de lengte van 10 meter?
De 8 mm brede band helpt u de lijm gericht aan te brengen, bijvoorbeeld langs een rand of op een kleiner oppervlak. Met 10 meter band heeft u lijm voor meerdere toepassingen voordat de roller op is.
Wanneer kiest u deze roller in plaats van een lijmoplossing voor tijdelijk bevestigen?
Kies deze roller wanneer u papier, karton of foto’s permanent en zonder droogtijd wilt vastzetten. Omdat de kleefkracht permanent is, past een tijdelijke lijmoplossing beter wanneer u het materiaal later nog wilt verplaatsen.