Ergonomisch zitten aan een verhoogd loket of werkblad
De Loketstoel Euroseats Vigo zwart is bedoeld voor werkplekken waar een gewone bureaustoel niet hoog genoeg komt. Denk aan een loket, balie of verhoogd werkblad waar u zittend wilt werken en uw voeten goed wilt ondersteunen. De extra hoge veiligheidslift geeft een zithoogte van 57 tot 79 cm. De verchroomde voetring biedt daarbij een plek om uw voeten op te laten rusten; glijdoppen houden de stoel op zijn plaats zonder zwenkwieltjes.
De stoel heeft een kunststof voetenkruis en is draaibaar. De zitdiepte is instelbaar van 44,5 tot 49,5 cm en de gewichtsregeling is aan te passen. Met de 4-locking synchroontechniek beweegt de rugleuning synchroon met de zitting en kunt u de beweging op verschillende standen vastzetten. De multifunctionele armleggers bieden extra instelmogelijkheden. De stoel is uitgevoerd volgens NEN 1335 en heeft een draagkracht van 110 kg.
Afmetingen en aandachtspunten bij uw keuze
De zitting is 46 cm breed en 44,5 tot 49,5 cm diep. De rug is 46 cm breed en 59 tot 64 cm hoog. De totale afmetingen zijn 101 tot 123 × 63 × 64 cm. Controleer vóór aanschaf of de zithoogte past bij uw werkblad en of er voldoende ruimte is voor de stoel. Omdat de Vigo glijdoppen heeft in plaats van wielen, is deze uitvoering vooral geschikt als u de stoel op één plek gebruikt en niet vaak wilt verplaatsen.
De stoel wordt als bouwpakket geleverd en moet nog worden gemonteerd. Houd daar rekening mee bij het plannen van de ingebruikname. De zwarte uitvoering past in uiteenlopende kantoor- en loketomgevingen.
- Extra hoge zithoogte van 57 tot 79 cm, met verchroomde voetring.
- Instelbare zitdiepte, gewichtsregeling en 4-locking synchroontechniek.
- Glijdoppen in plaats van zwenkwieltjes; draagkracht 110 kg.
Veel gestelde vragen
Voor welke werkplek is de Vigo geschikter dan een gewone bureaustoel?
De extra hoge veiligheidslift maakt de stoel geschikt voor een verhoogd loket, een balie of een hoger werkblad. De voetring ondersteunt uw voeten wanneer u de stoel op grotere zithoogte gebruikt.
Wat is het voordeel van de hoge zithoogte en de voetring in combinatie?
De zithoogte is verstelbaar van 57 tot 79 cm, zodat u de stoel kunt afstemmen op een hogere werkplek. De verchroomde voetring geeft uw voeten daarbij een steunpunt.
Wanneer kiest u deze uitvoering met glijdoppen in plaats van een stoel met wielen?
Kies de Vigo wanneer de stoel hoofdzakelijk op één plek blijft staan. Glijdoppen voorkomen dat u de stoel gemakkelijk wegrolt, maar zijn minder praktisch als u vaak tussen werkplekken beweegt.