Groene markeerstift voor overzichtelijk studeren
Bij het leren of voorbereiden van een les kan belangrijke informatie gemakkelijk verdwijnen tussen lange teksten. Met de groene STABILO Swing cool markeert u kernwoorden, definities en passages op papier, zodat u ze later sneller terugvindt. Deze markeerstift is geschikt voor schoolkinderen vanaf 6 jaar en voor studenten die hun aantekeningen, lesmateriaal of studieteksten overzichtelijk willen indelen.
De beitelvormige punt biedt twee schrijfbreedtes van 1 tot 4 mm. Gebruik de bredere kant om een regel of tekstgedeelte te accentueren en de smallere kant voor een fijnere markering. Zo kunt u binnen hetzelfde document onderscheid aanbrengen zonder van stift te wisselen. De groene inkt op waterbasis is bedoeld voor gebruik op papier.
Praktisch ontwerp voor onderweg en geconcentreerd werken
De platte, ruimtebesparende vorm neemt weinig plek in tussen school- of kantoorspullen. Dankzij de clip bevestigt u de stift aan bijvoorbeeld een map of notitieboek, zodat hij onderweg makkelijker binnen handbereik blijft. De behuizing is gemaakt van polypropyleen en de dop is geventileerd.
De markeerstift kan tot vier uur zonder dop liggen zonder uit te drogen. Dat is handig wanneer u tijdens een studiesessie regelmatig wisselt tussen lezen en aantekeningen maken. Houd de dop na gebruik wel gesloten om de punt te beschermen. De Swing cool is niet navulbaar; houd daar rekening mee als u een stift zoekt die u na gebruik kunt bijvullen. Het formaat is 126 × 15 × 14 mm.
Kies deze uitvoering wanneer u vooral een compacte markeerstift zoekt die u gemakkelijk meeneemt en waarmee u zowel brede als fijnere markeringen kunt maken. Voor zeer gedetailleerd schrijfwerk is de breedte van 1–4 mm mogelijk minder geschikt dan een fijne penpunt. Houd er ook rekening mee dat de inkt is bedoeld voor papier.
- Groene markeerkleur voor het accentueren van tekst op papier
- Beitelvormige punt met schrijfbreedtes van 1 tot 4 mm
- Platte vorm en clip voor compact opbergen en meenemen
- Tot vier uur zonder dop zonder uit te drogen
Veel gestelde vragen
Wanneer is deze markeerstift handig voor scholieren en studenten?
De groene kleur helpt om belangrijke passages, begrippen of kernwoorden in lesmateriaal en studieteksten snel terug te vinden. De twee schrijfbreedtes zijn praktisch wanneer u zowel tekstregels als kleinere onderdelen wilt markeren.
Wat kunt u met de beitelvormige punt en de schrijfbreedte van 1 tot 4 mm?
Met de punt maakt u bredere markeringen en fijnere lijnen met dezelfde stift. Dat maakt de Swing cool geschikt voor zowel het accentueren van tekst als het nauwkeuriger markeren van kleinere passages.
Waarom kiest u deze platte Swing cool in plaats van een gewone, ronde markeerstift?
De platte vorm neemt weinig ruimte in en de clip maakt bevestigen aan een map of notitieboek mogelijk. Ook kan de stift tot vier uur zonder dop liggen zonder uit te drogen, wat handig is als u tijdens het studeren vaak van taak wisselt.