Natuurlijke presentatie voor uw A4-menukaart
Met de Securit Signature menukaart presenteert u menu’s op A4-formaat op een manier die past bij een natuurlijke, verzorgde horeca-uitstraling. De lichte beukenafwerking geeft het klembord een warme houttint en vormt een herkenbare presentatie voor restaurants en boetiekcafés. U kunt er bijvoorbeeld een dinerkaart, wijnkaart of seizoensgebonden cocktailselectie op tonen.
Geschikt voor wisselende menu’s en kaartselecties
Dit klembord is bedoeld voor horecagelegenheden die hun aanbod overzichtelijk willen presenteren en daarbij aandacht besteden aan de uitstraling van hun interieur en merk. Het A4-formaat is geschikt voor menu’s op A4-papier. Dat maakt het een passende keuze wanneer uw kaart al op dit formaat is opgemaakt en u die als klembord-menukaart wilt aanbieden.
De natuurlijke houttint komt goed tot zijn recht in een omgeving waarin houtkleuren deel uitmaken van de inrichting. Denk aan een restaurant dat de dinerkaart op tafel presenteert, of een café dat een wisselende selectie wijnen of cocktails onder de aandacht brengt. De Signature-serie is ook verkrijgbaar in walnootkleur, zodat u de houttint kunt afstemmen op de gewenste uitstraling van uw zaak.
Waarop letten bij uw keuze?
Controleer vóór aanschaf of uw menupagina’s op A4-formaat zijn. Bedenk daarnaast welke houttint het beste aansluit bij uw interieur en de uitstraling die u met uw kaart wilt neerzetten. De beukenafwerking is een specifieke stijlkeuze; voor een andere houttint kunt u de walnootkleur binnen dezelfde serie overwegen.
- Voor dinerkaarten, wijnkaarten en cocktailselecties
- Geschikt voor pagina’s op A4-formaat
- Beukenafwerking met een natuurlijke houtuitstraling
Veel gestelde vragen
Voor welke horecagelegenheden en menukaarten is deze Securit Signature-uitvoering geschikt?
Deze menukaart past bij restaurants en boetiekcafés die hun aanbod een natuurlijke uitstraling willen geven. U kunt het klembord gebruiken voor een dinerkaart, wijnkaart of seizoensgebonden cocktailselectie.
Hoe sluit de beukenafwerking aan op het A4-formaat?
De beukenafwerking geeft het klembord een natuurlijke houttint en is bedoeld voor A4-pagina’s. Zo kunt u een menu dat op A4 is opgemaakt in dit formaat presenteren.
Wanneer kiest u deze beukenuitvoering in plaats van de walnootkleur?
Kies de beukenafwerking wanneer deze houttint beter aansluit bij uw interieur of merkuitstraling. De Signature-serie is ook verkrijgbaar in walnootkleur, zodat u de uitvoering kunt afstemmen op de gewenste houttint.