23/10-nietjes voor blokhechters en documentbundels
Met de Rapid 23/10 gegalvaniseerde nietjes hecht u documentbundels met een geschikte blokhechter aan elkaar. Ze zijn bedoeld voor onder meer de Rapid HD110 en blokhechters van Novus en Skrebba. Daarmee zijn ze een passende keuze voor kantoren, administraties en andere werkplekken waar documenten regelmatig als bundel worden geniet.
Bij het kiezen van nietjes is vooral de aansluiting op uw hechter van belang. Controleer daarom vóór aanschaf of uw apparaat geschikt is voor type 23/10. Een nietje dat niet bij het apparaat past, is geen goede vervanging, ook als het uiterlijk vergelijkbaar is. Twijfelt u over de compatibiliteit? Raadpleeg dan de aanduiding op uw blokhechter of de instructies van de fabrikant.
Waar u op let bij het gebruik
Deze uitvoering is gegalvaniseerd en heeft een metalen kleur. De aanduiding 23/10 helpt u het juiste type te selecteren voor uw toepassing; gebruik de nietjes in een blokhechter die hiervoor geschikt is. Ze zijn bedoeld voor het hechten van documentbundels, niet als universele nietjes voor ieder type nietmachine. Zo voorkomt u dat u alleen op de naam Rapid of op het uiterlijk afgaat en een ongeschikte uitvoering kiest.
De doos bevat 1.000 nietjes. Dat is praktisch wanneer u geregeld bundels verwerkt en dezelfde passende nietjes op voorraad wilt houden. Gebruik ze bijvoorbeeld op een werkplek waar meerdere medewerkers documenten met een compatibele Rapid HD110, Novus- of Skrebba-blokhechter verwerken. Kies deze uitvoering vooral wanneer het type 23/10 overeenkomt met de eisen van uw apparaat.
- Type 23/10 voor gebruik met geschikte blokhechters.
- Geschikt voor onder meer de Rapid HD110 en Novus- en Skrebba-blokhechters.
- Gegalvaniseerde metalen uitvoering.
Veel gestelde vragen
Voor welke blokhechters zijn deze Rapid 23/10-nietjes bedoeld?
Ze zijn geschikt voor onder meer de Rapid HD110 en blokhechters van Novus en Skrebba. Controleer of uw specifieke apparaat type 23/10 ondersteunt voordat u ze gebruikt.
Waar moet ik op letten bij de keuze voor gegalvaniseerde 23/10-nietjes?
Let erop dat uw blokhechter geschikt is voor type 23/10. De nietjes hebben een gegalvaniseerde metalen uitvoering; de compatibiliteit met uw apparaat is doorslaggevend voor de keuze.
Wanneer kies ik deze nietjes in plaats van gewone kantoornietjes?
Kies deze uitvoering wanneer u een geschikte blokhechter gebruikt, zoals een Rapid HD110 of een passend model van Novus of Skrebba. Gewone kantoornietjes zijn niet automatisch geschikt: stem het niettype af op uw apparaat.