Metalen Rexel Beta nietmachine voor maximaal 25 vel
Voor het bundelen van documenten, werkbladen of kantooradministratie is een nietmachine nodig die papierstapels betrouwbaar verwerkt. De zwarte Rexel Beta nietmachine niet tot 25 vel tegelijk en is daarmee geschikt voor dagelijks gebruik op een bureau of in een werkomgeving waar regelmatig meerdere pagina’s bij elkaar moeten blijven. De metalen uitvoering is bedoeld voor zwaarder nietwerk dan alleen het vastzetten van enkele losse vellen.
U kunt kiezen uit permanent nieten, tijdelijk nieten, prikken en tacken. Dat maakt deze nietmachine bruikbaar voor verschillende manieren van papier bevestigen. De inlegdiepte van 65 mm geeft ruimte om nietjes verder vanaf de rand van het papier te plaatsen. Dankzij de bovenlader vult u de nietmachine via de bovenzijde bij. De zachte handgreep biedt extra comfort wanneer u achter elkaar meerdere documenten niet.
Praktisch in gebruik en eenvoudig te corrigeren
Een geïntegreerde ontnieter aan de zijkant helpt wanneer u een document wilt aanpassen of pagina’s opnieuw wilt ordenen. U hoeft daarvoor geen afzonderlijke ontnieter bij de hand te houden. De nietmachine is geschikt voor nietjes nr. 28 en B8; controleer vóór gebruik of u het juiste type nietjes kiest. De opgegeven nietcapaciteit is 25 vel, dus voor dikkere stapels is deze uitvoering niet de juiste keuze.
De Rexel Beta is vooral passend als u een metalen nietmachine zoekt met meerdere nietwijzen, een ingebouwde ontnieter en voldoende capaciteit voor stapels tot 25 vel. Voor sporadisch nieten van slechts enkele pagina’s kunnen de extra mogelijkheden minder belangrijk zijn. Houd bij uw keuze ook rekening met de inlegdiepte: die bepaalt hoe ver vanaf de papierrand u kunt nieten.
- Nietcapaciteit: maximaal 25 vel
- Metalen uitvoering en zachte handgreep
- Inlegdiepte van 65 mm en bovenlader
- Permanent nieten, tijdelijk nieten, prikken en tacken
- Geïntegreerde ontnieter aan de zijkant
Veel gestelde vragen
Voor welke werkzaamheden is de Rexel Beta geschikt als u regelmatig stapels papier verwerkt?
Deze nietmachine verwerkt maximaal 25 vel en is geschikt voor het bundelen van documenten en andere papierstapels binnen die capaciteit. De metalen uitvoering is bedoeld voor zwaar nietwerk.
Wat bieden de metalen afwerking en zachte handgreep bij gebruik op kantoor?
De metalen afwerking is geschikt voor zwaarder nietwerk, terwijl de zachte handgreep het gebruik comfortabeler maakt. De geïntegreerde ontnieter aan de zijkant is handig wanneer u documenten wilt corrigeren.
Wanneer is deze Beta-uitvoering een betere keuze dan een eenvoudige nietmachine?
Kies deze uitvoering als u naast permanent nieten ook tijdelijk wilt nieten, prikken of tacken, en waarde hecht aan een ingebouwde ontnieter. De capaciteit van 25 vel en de inlegdiepte van 65 mm maken haar geschikt voor uiteenlopende documentstapels en plaatsingen verder van de rand.