Quantore niettang voor regelmatig en intensief nietwerk
Voor het bundelen van werkdocumenten, administratie of schoolwerk biedt de Quantore niettang een stevige oplossing voor thuis en op kantoor. U niet er maximaal 30 vel papier tegelijk mee vast. Dat is handig wanneer u regelmatig dikkere stapels verwerkt en niet steeds meerdere kleine bundels wilt maken. De achterlader maakt bijvullen eenvoudig, zodat u de tang praktisch kunt inzetten bij terugkerend nietwerk.
De inlegdiepte van 56 mm geeft u ruimte om nietjes verder vanaf de rand van het papier te plaatsen. Dat kan nuttig zijn wanneer u documenten op verschillende plekken wilt vastnieten. De chroomkleurige uitvoering heeft een professionele uitstraling en past goed op een bureau of in een kantooromgeving.
Let op de nietjes en de papiercapaciteit
Deze niettang is geschikt voor nietjes van het type 24/6 en 24/8. Controleer vóór gebruik of u het juiste type nietjes bij de hand hebt; nietjes met een ander type zijn niet als geschikt opgegeven. Houd ook rekening met de maximale capaciteit van 30 vel papier. Bij grotere stapels kunt u de documenten beter verdelen over meerdere bundels, zodat u binnen de opgegeven capaciteit blijft.
De Quantore niettang is vooral een passende keuze als u een handtang zoekt voor regelmatig gebruik, stapels tot 30 vel en de mogelijkheid om twee typen nietjes te gebruiken. De combinatie van die capaciteit en een inlegdiepte van 56 mm maakt hem bruikbaar voor uiteenlopende documenten op kantoor of thuis.
- Nietcapaciteit: maximaal 30 vel papier.
- Geschikt voor nietjes 24/6 en 24/8.
- Achterlaadsysteem om de niettang bij te vullen.
- Inlegdiepte van 56 mm en chroomkleurige uitvoering.
Veel gestelde vragen
Voor welk soort nietwerk is deze Quantore niettang geschikt?
Deze tang is geschikt voor regelmatig nietwerk thuis of op kantoor, zoals het bundelen van administratie en werkdocumenten. U kunt er maximaal 30 vel papier tegelijk mee nieten.
Wat is het voordeel van de inlegdiepte van 56 mm?
De inlegdiepte bepaalt hoe ver u het papier in de tang kunt schuiven voordat u niet. Met 56 mm kunt u op verschillende plekken op een document nieten.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een eenvoudigere niettang?
Kies deze uitvoering wanneer u stapels tot 30 vel verwerkt en zowel nietjes 24/6 als 24/8 wilt kunnen gebruiken. De inlegdiepte van 56 mm is ook praktisch als u niet alleen vlak bij de papierrand wilt nieten.