Een snelle noedelmaaltijd in een handige beker
De Noodles Nissin Soba Yakitori Cup is bedoeld voor momenten waarop u snel iets wilt eten en een pan of uitgebreide bereiding wilt vermijden. De noedels worden klaargemaakt in de beker zelf: voeg kokend water toe, wacht drie minuten en giet het water af via de openingen in het deksel. Dat maakt deze instantnoedels een praktische keuze voor bijvoorbeeld een korte lunchpauze op kantoor of een snelle maaltijd thuis, zolang u kokend water kunt gebruiken.
Bereiding en smaak
Verwijder eerst het deksel, de folie en het zakje. Vul de beker met kokend water tot de streep aan de binnenzijde en sluit het deksel. Laat de noedels drie minuten staan en giet het water voorzichtig af door de openingen in het deksel. Voeg daarna de inhoud van het zakje toe en roer alles goed door. Bekijk ook de tekening op de folie voor de bereidingsaanwijzing.
De noedels zijn instant en de opgegeven smaak is tandoori. De beker is blauw en houdt de bereiding bij elkaar, zodat u de noedels in dezelfde verpakking kunt klaarmaken en eten. De uitvoering is niet aangeduid als geschikt voor vegetariërs of veganisten; houd daar rekening mee als dit voor u een belangrijke voorwaarde is.
Kies deze beker wanneer u een snelle bereiding met kokend water zoekt en de noedels in de beker wilt klaarmaken. Let er bij gebruik op dat u het water na de wachttijd voorzichtig afgiet. De beker en het deksel zijn heet na bereiding.
- Instantnoedels in een beker, bereid met kokend water.
- Drie minuten laten staan voordat u het water afgiet.
- Opgegeven smaak: tandoori.
Veel gestelde vragen
Wanneer komt deze Nissin Soba Cup goed van pas?
Deze beker is geschikt voor een korte lunchpauze of een snelle maaltijd wanneer u kokend water beschikbaar hebt. U bereidt de noedels in de beker en hoeft ze na het afgieten niet naar een andere schaal over te scheppen.
Waar moet ik rekening mee houden bij de tandoori-uitvoering?
De opgegeven smaak is tandoori en de noedels worden instant bereid. De uitvoering is niet aangeduid als geschikt voor vegetariërs of veganisten, dus kies een alternatief als dat voor u een vereiste is.
Waarom kiezen voor deze beker in plaats van gewone droge noedels?
Deze uitvoering is bedoeld om met kokend water in de beker te bereiden: na drie minuten giet u het water af en roert u het zakje erdoor. Kies gewone droge noedels als u liever een andere bereidingswijze gebruikt of de noedels in een pan wilt klaarmaken.