Documenten stevig bundelen met een brede Quantore papierklem
Losse vellen, werkdocumenten of projectpapieren raken gemakkelijk door elkaar wanneer u ze op verschillende plekken gebruikt. Met de Quantore papierklem van 100 mm houdt u stapels overzichtelijk bij elkaar, thuis, op kantoor of in de werkplaats. De klem heeft een capaciteit van 30 mm en is daarmee geschikt voor bundels die meer zijn dan enkele losse pagina’s.
De klem is gemaakt van staal en heeft een krachtige spiraalveer die de documenten stevig op hun plaats houdt. Het ophangoog biedt extra gebruiksgemak wanneer u een gebundelde stapel aan een haak of andere geschikte ophangplek wilt hangen. Zo kunt u papier niet alleen ordenen, maar ook binnen handbereik bewaren of zichtbaar ophangen.
Waarop let u bij het gebruik?
Kies deze uitvoering als u een stevige klem zoekt voor papierstapels tot 30 mm dik en de klem ook wilt kunnen ophangen. De maat van 100 mm geeft de klem een brede uitvoering; de opgegeven capaciteit van 30 mm is de maximale bundeldikte. Controleer daarom vóór gebruik hoe dik uw stapel is en forceer de klem niet wanneer het papier niet goed tussen de bek past. Voor een dunne stapel kan deze uitvoering meer klem bieden dan u nodig hebt; voor dikkere stapels valt u buiten de opgegeven capaciteit.
Het metalen uiterlijk past bij een functionele kantoor- of werkplaatsomgeving. De Quantore papierklem is bedoeld voor wie documenten tijdelijk of tijdens werkzaamheden bij elkaar wil houden, zonder ze los op een bureau te laten liggen. De combinatie van staal, een spiraalveer en een ophangoog maakt de klem praktisch voor uiteenlopende bundel- en ophangsituaties.
- Breedte: 100 mm; capaciteit: maximaal 30 mm.
- Stalen uitvoering met krachtige spiraalveer voor een stevige grip.
- Voorzien van een ophangoog om de klem op te hangen.
Veel gestelde vragen
In welke situaties is deze papierklem handig voor het ordenen van documenten?
Deze klem is geschikt wanneer u stapels papier tot 30 mm bij elkaar wilt houden, bijvoorbeeld bij een project thuis, op kantoor of in de werkplaats. Het ophangoog is handig als u de gebundelde documenten ook wilt ophangen.
Wat is het praktische verschil tussen de maat van 100 mm en de capaciteit van 30 mm?
De 100 mm verwijst naar de breedte van de papierklem; 30 mm is de maximale dikte van de stapel die de klem kan bundelen. Let bij uw keuze vooral op de dikte van uw papierstapel.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een kleinere papierklem?
Kies deze uitvoering wanneer u een brede klem nodig hebt voor een bundel tot 30 mm of waarde hecht aan de mogelijkheid om de klem op te hangen. Voor een dunnere stapel waarbij ophangen niet nodig is, kan een kleinere uitvoering passender zijn.