Veilig papier vernietigen in een klein kantoor
De Rexel Momentum M510 is bedoeld voor een klein kantoor waar documenten regelmatig en vertrouwelijk moeten worden vernietigd. De papiervernietiger maakt microsnippers van 2 x 15 mm en heeft veiligheidsniveau P5. Dat maakt hem geschikt voor papierwerk waarbij u meer bescherming wilt dan bij een grove snit, bijvoorbeeld bij interne of gevoelige documenten.
U voert het papier handmatig in, met maximaal 10 vel tegelijk. Ook papier met nietjes of paperclips kan in de machine, zodat u documenten niet eerst hoeft los te maken. De opvangbak van 23 liter biedt ruimte voor de snippers. Houd bij het invoeren de maximale capaciteit aan: zo voorkomt u onnodige onderbrekingen en kan de anti-vastlooptechnologie goed ondersteunen. Als er te veel papier wordt ingevoerd, stopt de machine automatisch en draait deze terug.
Voor langere werksessies en gedeelde werkruimtes
Met een continue doorlooptijd van 2 uur is de M510 geschikt wanneer er op een werkdag meerdere stapels papier moeten worden verwerkt. De stille werking helpt om collega’s in een gedeelde kantoorruimte minder te storen. De touchbediening is eenvoudig in gebruik en u kunt de bediening vergrendelen wanneer de machine zonder toezicht staat. Dat is praktisch in een kantoor waar meerdere mensen toegang hebben tot de papiervernietiger.
Kies deze uitvoering vooral als u regelmatig vertrouwelijk papier vernietigt en een lange gebruiksduur belangrijk vindt. Voor incidenteel gebruik kan de combinatie van P5-snippers en een doorlooptijd van 2 uur meer capaciteit bieden dan u nodig hebt. De machine is zwart en heeft 2 jaar garantie.
- Vernietigt maximaal 10 vel tegelijk tot P5-microsnippers van 2 x 15 mm.
- Geschikt voor papier met nietjes en paperclips.
- Opvangbak van 23 liter en een continue doorlooptijd van 2 uur.
- Anti-vastlooptechnologie, stille werking en vergrendelbare touchbediening.
Veel gestelde vragen
Past de M510 bij een klein kantoor waar meerdere collega’s vertrouwelijke documenten verwerken?
Ja, deze papiervernietiger is bedoeld voor gebruik in een klein kantoor. De P5-snippers, stille werking en continue doorlooptijd van 2 uur zijn praktisch wanneer meerdere collega’s gedurende de werkdag papier verwerken.
Wat betekent de capaciteit van 10 vel in combinatie met de anti-vastlooptechnologie?
U kunt maximaal 10 vel tegelijk handmatig invoeren. Bij te veel papier stopt de machine automatisch en draait deze terug; houd de invoer daarom binnen de capaciteit om onderbrekingen te beperken.
Wanneer is deze P5-uitvoering een betere keuze dan een eenvoudige papiervernietiger?
Kies de M510 als u papier in kleine microsnippers wilt laten vernietigen en regelmatig grotere hoeveelheden verwerkt. De 2 uur continue doorlooptijd en opvangbak van 23 liter sluiten aan bij langduriger gebruik in een klein kantoor.