Automatisch vertrouwelijke stapels papier vernietigen op kantoor
De Rexel ShredMax AutoFeed+ 300X is bedoeld voor kantoren waar regelmatig vertrouwelijke documenten worden verwerkt en handmatig invoeren tijd kost. U legt maximaal 300 A4-vellen van 80 grams in de papierkamer, sluit het deksel en de machine vernietigt de stapel automatisch. Zo kunt u een grotere hoeveelheid papier laten verwerken zonder vel voor vel bij de invoersleuf te blijven staan.
De documenten worden versnipperd tot P4-cross-cutsnippers van 4 × 10 mm. Dat maakt deze uitvoering geschikt voor dagelijkse kantoorstukken die u niet leesbaar wilt weggooien. De handmatige invoersleuf biedt daarnaast ruimte voor maximaal 10 vellen tegelijk. De vernietiger verwerkt ook papier met nietjes of paperclips en kan creditcards vernietigen.
Praktische capaciteit en aandachtspunten
De opvangbak heeft een inhoud van 25 liter en kan volgens de productspecificatie tot 300 A4-vellen opvangen. Bin Rotation Technology verdeelt het versnipperde papier gelijkmatig in de bak, zodat de beschikbare ruimte beter wordt benut en er minder rommel ontstaat bij het legen. Een venster in de opvangbak helpt u te zien wanneer legen nodig is. Anti-vastlooptechnologie ondersteunt een vlotte verwerking, maar houd u aan de maximale invoerhoeveelheid en gebruik de automatische papierkamer voor stapels tot 300 vellen.
Met afmetingen van 418 × 727 × 444 mm is het verstandig vooraf te controleren of er voldoende ruimte is op de beoogde plek. De machine weegt 19,1 kg, maar is voorzien van wielen om verplaatsen binnen kantoor gemakkelijker te maken. Het geluidsniveau is 55 dB. Kies deze uitvoering vooral wanneer u regelmatig grotere stapels in één keer wilt vernietigen; voor incidenteel gebruik of kleine hoeveelheden kan de automatische capaciteit minder belangrijk zijn.
- Automatische invoer van maximaal 300 A4-vellen van 80 grams.
- P4-cross-cutsnippers van 4 × 10 mm en een handmatige invoersleuf voor maximaal 10 vellen.
- Opvangbak van 25 liter met venster en Bin Rotation Technology.
- Verwerkt papier, nietjes, paperclips en creditcards.
Veel gestelde vragen
Voor welke kantoorwerkzaamheden is de AutoFeed+ 300X vooral geschikt?
Deze papiervernietiger past bij kantoren waar dagelijks vertrouwelijke documenten worden weggegooid en regelmatig stapels papier moeten worden verwerkt. De automatische invoer is vooral praktisch wanneer u tot 300 A4-vellen tegelijk wilt laten vernietigen zonder handmatig invoeren.
Wat is het voordeel van de combinatie van 300 vellen invoer en een opvangbak van 25 liter?
U kunt een stapel van maximaal 300 A4-vellen automatisch laten versnipperen en de opvangbak hoeft niet na iedere stapel geleegd te worden. Bin Rotation Technology verdeelt het papier in de bak gelijkmatig; het venster helpt u het vulniveau in de gaten te houden.
Wanneer kiest u deze automatische uitvoering in plaats van een papiervernietiger met alleen handmatige invoer?
Kies de 300X wanneer u geregeld grote stapels verwerkt en tijd wilt besparen op het handmatig invoeren van afzonderlijke vellen. Voor kleinere hoeveelheden kunt u de handmatige sleuf gebruiken, die maximaal 10 vellen tegelijk verwerkt.