Badge snel bij de hand met een uitschuifbare pashouder
Voor medewerkers die hun toegangspas of identificatiebadge tijdens de werkdag regelmatig moeten tonen, biedt de Pashouder Europel open met afroller een praktische manier om de badge bij zich te dragen. Denk aan werkplekken waar u geregeld een pas moet presenteren of gebruiken. Het afrolmechanisme laat u de badge naar voren trekken zonder de houder van uw kleding los te maken.
De houder is gemaakt van hard, transparant kunststof en heeft een open uitvoering. Daardoor is de badge niet rondom afgesloten. Controleer daarom vooraf of dit past bij de manier waarop u de pas gebruikt en bij de bescherming die uw werkomgeving vraagt. De houder is geschikt voor badges van 54 x 85 mm; meet uw badge na als u twijfelt over de passing.
Afroller met metalen klem en koord van 80 cm
Het afrolmechanisme is voorzien van een stevige metalen klem en heeft een koordlengte van 80 cm. Dat geeft ruimte om de badge naar een lezer of controlepunt te bewegen. De strip met drukknopsluiting houdt de badge recht hangend. Dat is handig wanneer u wilt dat de badge tijdens het dragen netjes in positie blijft.
Bevestig de klem op een plek waar u de badge comfortabel kunt bereiken en controleer of het koord voldoende bewegingsruimte biedt voor uw toepassing. De transparante houder laat de badge zelf zichtbaar, terwijl de open uitvoering betekent dat de badge niet volledig door kunststof wordt omsloten. Deze pashouders worden per 10 stuks verpakt en zijn daardoor ook geschikt wanneer meerdere medewerkers dezelfde uitvoering nodig hebben.
- Voor badges van 54 x 85 mm.
- Hard kunststof, transparante en open uitvoering.
- Afroller met metalen klem en koord van 80 cm.
- Drukknopstrip helpt de badge recht te laten hangen.
Veel gestelde vragen
Voor welke werksituaties is deze pashouder met afroller handig?
Deze uitvoering is geschikt voor medewerkers die hun badge geregeld moeten tonen of bij een paslezer moeten houden. Het koord kan worden uitgetrokken zonder de houder van de kleding los te maken.
Wat biedt de combinatie van een koord van 80 cm en een metalen klem?
Het koord geeft bewegingsruimte om de badge naar een lezer of controlepunt te brengen. De metalen klem bevestigt het afrolmechanisme aan kleding of een andere geschikte plek.
Wanneer kiest u deze open pashouder in plaats van een vaste houder?
Kies deze uitvoering als u de badge regelmatig wilt kunnen uittrekken om hem te tonen of te gebruiken. Een vaste houder heeft geen afrolmechanisme; let er wel op dat de open uitvoering past bij de bescherming die u nodig hebt.