Compacte 2-gaats perforator voor dagelijks papierwerk
De rode Leitz NeXXt is een compacte, professionele perforator voor wie regelmatig documenten wil bundelen in een ordner of ringband. Met twee gaten en een capaciteit tot 16 vellen papier van 80 g/m² is hij geschikt voor administratief werk op kantoor, een thuiswerkplek of een kleine werkplek waar u geen grote perforator nodig hebt. Het formaat van 100 x 84 x 98 mm maakt hem praktisch wanneer uw bureau- of opbergruimte beperkt is.
Een stapel papier perforeren kan kracht kosten en onnauwkeurige plaatsing maakt documenten lastig te archiveren. De gepatenteerde extra handgreep en scherpere stansen zijn ontworpen om de benodigde perforatiekracht te verminderen. De verstelbare papieraanleg, duidelijke schaalverdeling en stevige aanleg helpen u het papier recht uit te lijnen. Zo maakt u gaten op een vaste positie, ook wanneer u meerdere documenten achter elkaar verwerkt.
Praktisch in gebruik en eenvoudig te legen
De perforator is gemaakt van metaal en plastic en heeft een scharnierend opvangbakje dat u gemakkelijk kunt legen. Een geïntegreerde vergrendeling is aanwezig. De NeXXt is daarmee een passende keuze voor regelmatig, kleinschalig papierwerk waarbij een compacte uitvoering en nauwkeurige uitlijning belangrijk zijn.
Houd bij uw keuze rekening met de maximale capaciteit: 16 vellen geldt voor papier van 80 g/m². Werkt u vaak met dikkere vellen of grotere stapels, dan is deze capaciteit mogelijk niet passend. Neem de tijd om de verstelbare aanleg op het papierformaat af te stemmen voor een gelijkmatige perforatie.
- Twee gaten voor het archiveren van documenten.
- Perforeert tot 16 vellen papier van 80 g/m².
- Extra handgreep en scherpere stansen beperken de benodigde kracht.
- Verstelbare papieraanleg en schaalverdeling voor nauwkeurige uitlijning.
Veel gestelde vragen
Voor welk type papierwerk is de Leitz NeXXt een praktische keuze?
Deze perforator past bij regelmatig archiveren van losse documenten op kantoor of thuis, zolang stapels niet groter zijn dan 16 vellen van 80 g/m². De compacte afmetingen zijn handig als u weinig ruimte op uw werkplek heeft.
Wat is het voordeel van de extra handgreep en verstelbare papieraanleg?
De extra handgreep en scherpere stansen verminderen de benodigde perforatiekracht. Met de verstelbare aanleg en schaalverdeling kunt u papier bovendien recht positioneren voor een consistente plaatsing van de twee gaten.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een eenvoudige perforator?
Kies de NeXXt wanneer u een compact professioneel model zoekt dat tot 16 vellen tegelijk aankan en is ontworpen om minder kracht te vragen. Voor grotere stapels of papier dat dikker is dan 80 g/m² is het verstandig een perforator met een hogere capaciteit te overwegen.