Deel uw DYMO LabelWriter via het kantoornetwerk
Met de DYMO LabelWriter Print Server kunnen meerdere medewerkers op kantoor dezelfde geschikte LabelWriter-etikettenprinter gebruiken. Zo hoeft de printer niet rechtstreeks op één computer aangesloten te blijven en kunnen collega’s etiketten laten afdrukken vanaf een netwerkverbinding. Dat is praktisch bij een gedeelde printer op een werkplek, balie of centrale kantoorlocatie.
De printserver is bedoeld voor de LabelWriter 400, LabelWriter 450 en LabelWriter 4XL. U sluit de printer met een USB-kabel aan op de printserver en verbindt de printserver vervolgens met het netwerk via een ethernetkabel. De printserver werkt met een adapter. Controleer vooraf of uw printermodel en de beschikbare aansluitingen passen bij deze opstelling.
Controleer de aansluiting en systeemvereisten
Deze oplossing komt vooral van pas wanneer een team etiketten wil afdrukken zonder de printer steeds tussen computers te verplaatsen. De verbinding loopt via ethernet naar het netwerk en via USB naar de LabelWriter. Houd er rekening mee dat de printserver de netwerkverbinding mogelijk maakt; een ethernetkabel en een USB-kabel zijn nodig om de beschreven aansluitingen te maken.
Voor het gebruik worden Windows XP 32-bit, Windows Vista en Windows 7 genoemd, evenals Mac OS v10.3.9 of een latere versie. Controleer vóór aanschaf of het besturingssysteem van de computers binnen deze systeemvereisten valt. Zo voorkomt u dat u een netwerkoplossing kiest die niet aansluit op uw kantooromgeving.
- Geschikt voor LabelWriter 400, 450 en 4XL.
- Verbindt de printer via USB met de printserver.
- Sluit de printserver via ethernet aan op het netwerk.
Veel gestelde vragen
Wanneer is deze printserver handig voor een kantoor?
Deze printserver is nuttig wanneer meerdere medewerkers een geschikte LabelWriter willen delen via het netwerk. Zo hoeft de etikettenprinter niet aan één computer gekoppeld te blijven.
Welke LabelWriter-modellen en besturingssystemen worden ondersteund?
De printserver is geschikt voor de LabelWriter 400, 450 en 4XL. De genoemde systeemvereisten zijn Windows XP 32-bit, Windows Vista, Windows 7 en Mac OS v10.3.9 of later.
Waarom kiest u voor deze printserver in plaats van de printer rechtstreeks op één computer aan te sluiten?
De printserver maakt het mogelijk de LabelWriter via ethernet op het netwerk aan te sluiten, zodat deze op kantoor gemeenschappelijk gebruikt kan worden. Een rechtstreekse aansluiting op één computer biedt die gedeelde netwerktoepassing niet op dezelfde manier.