Snelle zwart-witlaserprinter voor kleine werkgroepen
De Kyocera ECOSYS PA4500x is bedoeld voor werkgroepen die regelmatig A4-documenten printen en daarbij niet willen wachten op een trage printer. Met een snelheid van 45 pagina’s per minuut verwerkt deze laserprinter rapporten, formulieren en andere zakelijke documenten vlot. Omdat dit een zwart-witprinter met één printcartridge is, past hij vooral bij organisaties die geen kleurafdrukken nodig hebben.
De printer is gericht op printen en vormt daarmee een praktische keuze als u geen scanner of kopieerfunctie zoekt. De papierlade heeft een capaciteit van 500 pagina’s. Dat is prettig bij terugkerende printopdrachten, omdat u minder vaak papier hoeft bij te vullen. Automatisch dubbelzijdig printen helpt bovendien om papier te besparen bij bijvoorbeeld interne documenten en rapporten.
Praktische aansluitingen en aandachtspunten
U sluit de PA4500x aan via USB of een bekabelde Ethernetverbinding. Netwerkgebruik is handig wanneer meerdere collega’s dezelfde printer delen. Voor mobiel printen worden onder meer Kyocera Mobile Print, Mopria Print Services, Google Cloud Print en Apple AirPrint ondersteund. Het LCD-display heeft geen touchscreen; houd daar rekening mee als u een printer met bediening via een aanraakscherm zoekt.
De printer heeft ingebouwde beveiligingsfuncties. De componenten met een lange levensduur en het lage energieverbruik zijn gericht op langdurig gebruik met een bescheiden ecologische voetafdruk. Ook draagt de printer de milieukeurmerken Blauwe Engel, EPEAT en Energy Star. Kies dit model vooral wanneer uw prioriteit ligt bij snel, frequent zwart-wit printen op A4. Voor kleurafdrukken of andere kantoorfuncties is een ander type printer geschikter.
- 45 zwart-witpagina’s per minuut voor een vlotte documentstroom.
- Een papierlade met capaciteit voor 500 pagina’s en dubbelzijdig printen.
- USB en bekabeld netwerk, met ondersteuning voor verschillende mobiele printdiensten.
Veel gestelde vragen
Voor welke werkgroep is de PA4500x een passende keuze?
Deze printer komt goed tot zijn recht bij kleinere werkgroepen die regelmatig zakelijke A4-documenten in zwart-wit afdrukken. De snelheid van 45 pagina’s per minuut helpt om wachttijd bij terugkerende of grotere printopdrachten te beperken.
Wat merkt u in de praktijk van de papierlade en het dubbelzijdig printen?
De lade biedt ruimte aan 500 pagina’s, zodat u bij regelmatig printen minder vaak papier hoeft bij te vullen. Met dubbelzijdig printen kunt u documenten op beide zijden van het papier afdrukken, wat papier bespaart.
Wanneer kiest u deze printer in plaats van een standaard multifunctionele printer?
Kies de PA4500x wanneer snel zwart-wit printen op A4 belangrijker is dan scannen, kopiëren of kleurenprinten. De bekabelde netwerkverbinding maakt hem geschikt om binnen een werkgroep te delen.