Voor zware reiniging op ruwe oppervlakken
Bij industriële schoonmaaktaken krijgen gewone doeken het zwaar te verduren. De WypAll X80 PowerClean reinigingsdoeken zijn ontwikkeld voor zware vervuiling en ruwe oppervlakken, waar een sterke doek nodig is die niet snel scheurt. Daarmee zijn ze geschikt voor werkplekken waar betrouwbaar reinigen belangrijk is, bijvoorbeeld bij intensieve schoonmaak- en poetswerkzaamheden.
De doeken zijn gemaakt met Hydroknit-technologie. Die zorgt voor een sterke, duurzame en goed absorberende doek. Volgens de productinformatie blijven de doeken consistent in kwaliteit en formaat en kunnen ze worden hergebruikt. Dat maakt deze uitvoering praktisch wanneer u tijdens een taak meerdere keren wilt kunnen poetsen zonder telkens een nieuwe doek te pakken.
Groot formaat en praktische uitgifte
Elke blauwe doek is droog en 1-laags, met een ongevouwen formaat van 282 x 426 mm. Het ruime formaat biedt oppervlak voor intensief poetswerk, terwijl de dispenserdoos de doeken bij elkaar houdt en het product beschermt tegen stof. De doos bevat 160 doeken en past daarmee bij werkplekken waar regelmatig reinigingsdoeken nodig zijn.
Let bij uw keuze vooral op de aard van de vervuiling en het oppervlak. Deze X80-uitvoering is bedoeld voor zware reiniging en ruwe ondergronden; voor licht poetswerk kan een eenvoudige doek volstaan. Houd er ook rekening mee dat dit droge doeken zijn: ze worden niet als vochtige doek geleverd. De fabrikant noemt hergebruik als mogelijkheid, maar hoe vaak een doek inzetbaar blijft, hangt af van de vervuiling en de werkzaamheden.
Deze uitvoering is vooral passend als u zoekt naar een sterke, absorberende reinigingsdoek voor industrieel gebruik en niet naar een doek voor lichte, eenmalige schoonmaaktaken.
- Geschikt voor zware vervuiling en ruwe oppervlakken.
- Hydroknit-technologie voor sterkte, duurzaamheid en absorptievermogen.
- Droge, blauwe doeken van 282 x 426 mm in een dispenserdoos.
Veel gestelde vragen
Voor welke schoonmaaktaken is de WypAll X80 PowerClean het meest geschikt?
Deze doeken zijn bedoeld voor zware reiniging op ruwe oppervlakken, met name bij industrieel gebruik. Ze komen goed van pas wanneer een doek sterk en absorberend moet zijn en tijdens het poetsen niet snel mag scheuren.
Wat biedt het formaat van 282 x 426 mm bij intensief poetswerk?
Het ongevouwen formaat geeft u een ruim doekoppervlak voor reinigingswerkzaamheden. In combinatie met de sterke, absorberende Hydroknit-doek is deze uitvoering geschikt voor taken waarbij u meer nodig hebt dan een eenvoudige doek voor licht poetswerk.
Wanneer kiest u deze X80-doek in plaats van een eenvoudige poetsdoek?
Kies de X80 wanneer u werkt met zware vervuiling of ruwe oppervlakken en duurzaamheid belangrijk is. De doek is ontworpen om sterk en absorberend te zijn, kan worden hergebruikt en helpt zo het verbruik van doeken te beperken.