Houd reinigingsdoeken geordend op drukke werkplekken
Losse rollen industrieel poetspapier nemen werkruimte in en kunnen voor rommel zorgen. Met de Tork W4 Performance reinigingsdoekdispenser hangt u gevouwen reinigingsdoeken aan de muur, zodat ze overzichtelijk beschikbaar zijn en het werkblad vrij blijft. Dat maakt deze dispenser geschikt voor drukke werkomgevingen waar medewerkers regelmatig doeken nodig hebben, zoals bij schoonmaak- en onderhoudstaken.
De dispenser is handmatig te bedienen en geeft de doeken vel voor vel uit. Daardoor pakt een medewerker telkens een afzonderlijk vel en kan het verbruik worden beperkt. De dispenser beschermt de vulling bovendien tegen vuil, wat helpt om de doeken netjes te houden. De behuizing is van kunststof en heeft een turquoise kleur.
Praktische montage en passend W4-systeem
U kunt de dispenser aan de muur bevestigen met zuignappen of magneten. Zo benut u de beschikbare ruimte efficiënt en kunt u de montage afstemmen op de werkplek. Controleer vooraf of de gekozen bevestigingsmethode geschikt is voor het oppervlak; de dispenser wordt beschreven als te gebruiken met Tork W4-vullingen.
Het formaat is 441 x 157 x 410 mm. Houd bij het kiezen van een plek rekening met deze afmetingen en zorg dat medewerkers de dispenser gemakkelijk kunnen bereiken. Doordat de dispenser eenvoudig te vullen is, kost het aanvullen weinig tijd en is de kans kleiner dat de werkplek zonder vulling komt te zitten.
Deze uitvoering is vooral praktisch wanneer u gevouwen reinigingsdoeken gebruikt en losse rollen wilt vervangen door een vaste, beschermde uitgifteplek. Let er bij aanschaf op dat uw vullingen bij het W4-systeem passen. Voor een werkplek waar vooral rollen worden gebruikt, is deze dispenser niet de juiste keuze.
- Wandmontage om ruimte op het werkblad te besparen
- Vel-voor-vel-dosering om verbruik en afval te beperken
- Kunststof dispenser voor Tork W4-vullingen
- Handmatige bediening en eenvoudig bij te vullen
Veel gestelde vragen
Voor welke werkplekken is deze gevouwen reinigingsdoekdispenser handig?
Deze dispenser is geschikt voor drukke werkplekken waar medewerkers regelmatig reinigingsdoeken nodig hebben en losse rollen rommel of ruimtebeslag veroorzaken. Wandmontage houdt de doeken geordend en binnen bereik.
Wat is het voordeel van de vel-voor-vel-dosering bij dit W4-model?
De dispenser geeft de gevouwen doeken afzonderlijk uit, waardoor u het verbruik kunt beperken. De behuizing beschermt de vulling daarnaast tegen vuil.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een dispenser voor rollen?
Kies deze uitvoering als u gevouwen Tork W4-reinigingsdoeken gebruikt en een vaste, aan de muur bevestigde uitgifteplek wilt. Voor gebruik met rollen is dit model niet bedoeld.