Compacte A4-ringband voor overzichtelijke dossiers
Met de Exacompta ringband ordent u geperforeerde A4-bladen, insteekhoezen en A4-tussenbladen op één vaste plek. Dat is praktisch voor dossiers die u regelmatig raadpleegt of aanvult, bijvoorbeeld op kantoor, in een projectmap of bij het bewaren van administratie. Het tweerings O-mechaniek houdt het papier bij elkaar, terwijl het gelijmde rugetiket helpt om de inhoud snel te herkennen wanneer u meerdere ringbanden naast elkaar bewaart.
De ringband heeft een rugbreedte van 20 mm en buitenafmetingen van 320 x 250 mm. Door het compacte formaat neemt hij relatief weinig ruimte in op een plank of in een kast. De zwarte kleur geeft uw archief een rustige, uniforme uitstraling. De omslag is gemaakt van soepel, stevig en ondoorzichtig polypropyleen (PP) en is bedoeld voor intensief gebruik.
Let op de inhoud en het mechaniek
Het ronde O-mechaniek heeft een maat van 15 mm en is in de rug gemonteerd. Kies deze uitvoering wanneer u een handzame A4-ringband zoekt voor een geordend dossier, en niet een bredere ringband voor een omvangrijk archief. Controleer vooraf of uw geperforeerde bladen en insteekhoezen geschikt zijn voor een tweeringsmechaniek. De ringband is bedoeld voor materiaal dat u kunt perforeren of dat al geperforeerd is; losse, ongeperforeerde vellen kunt u niet rechtstreeks in het mechaniek vastzetten.
De soepele PP-kaft is een praktische keuze wanneer de ringband vaak wordt gebruikt en de inhoud niet zichtbaar mag zijn vanaf de buitenkant. Het rugetiket maakt het eenvoudiger om dossiers van elkaar te onderscheiden. Houd er bij uw keuze rekening mee dat de rug 20 mm breed is: stem de uitvoering af op de hoeveelheid papier en toebehoren die u wilt bundelen.
- Voor geperforeerde A4-bladen, insteekhoezen en A4-tussenbladen
- Twee ringen met een rond O-mechaniek van 15 mm
- Soepele, stevige en ondoorzichtige PP-kaft
- Rugbreedte van 20 mm en gelijmd rugetiket
Veel gestelde vragen
Voor welke dossiers is deze compacte A4-ringband geschikt?
Deze ringband is geschikt voor het ordenen van geperforeerde A4-bladen, insteekhoezen en A4-tussenbladen. Door de rugbreedte van 20 mm past hij vooral bij dossiers waarvoor u een compacte uitvoering zoekt.
Wat is het voordeel van de PP-kaft bij regelmatig gebruik?
De kaft is soepel, stevig en ondoorzichtig, en is bedoeld voor intensief gebruik. Daardoor blijft de inhoud uit het zicht en is de omslag geschikt voor een ringband die u geregeld gebruikt.
Wanneer kiest u deze uitvoering in plaats van een ringband met een bredere rug?
Kies deze uitvoering wanneer u uw A4-documenten compact wilt bundelen en een rugbreedte van 20 mm voldoende is voor uw dossier. Voor een omvangrijker archief is het verstandig een ringband met meer ruimte te kiezen.