Veelzijdig A5-schetsboek voor tekenen en schilderen
Wilt u verschillende teken- en schildermaterialen in één boek gebruiken? Het Schetsboek CreaChick Black biedt daarvoor 108 pagina’s mixmediapapier van 200 grams. U kunt erin werken met potlood, fineliner en stift, maar ook met aquarelverf. Zo hoeft u voor een schets, een lijntekening en een schilderexperiment niet telkens naar een ander papierboek te grijpen.
Het A5-formaat is geschikt voor kleinere illustraties, studies en creatieve ideeën die u bij de hand wilt houden. Het papier is offwhite en heeft een stevige grammage voor uiteenlopende media. De zwarte kaft geeft het schetsboek een rustige, herkenbare uitstraling; de genaaide binding houdt de pagina’s bijeen.
Voor creatieve projecten met meerdere materialen
Dit schetsboek past bij beginnende tekenaars en ervaren creatievelingen die willen afwisselen tussen schetsen, tekenen en schilderen. Gebruik het bijvoorbeeld om met potlood een eerste opzet te maken en die met fineliner, stift of aquarel verder uit te werken. Zo kunt u verschillende technieken in hetzelfde boek uitproberen.
De combinatie van A5-formaat en 200 grams papier maakt het een praktische keuze voor wie een handzaam boek zoekt met papier voor verschillende media. Houd er wel rekening mee dat de pagina’s niet groot zijn: voor ruime composities of tekeningen op groot formaat is een groter schetsboek geschikter. Bij gebruik van aquarelverf is het verstandig eerst een kleine proef te maken, zodat u kunt beoordelen hoe het papier reageert op uw manier van schilderen.
In het kort:
- 108 pagina’s, verdeeld over 54 vellen
- A5-formaat met 200 grams mixmediapapier
- Geschikt voor potlood, fineliner, stift en aquarelverf
- Genaaide binding en zwarte kaft
Veel gestelde vragen
Voor welke creatieve projecten is dit CreaChick-schetsboek geschikt?
U kunt het gebruiken voor schetsen, tekeningen en schilderwerk met potlood, fineliner, stift of aquarelverf. Het is vooral praktisch als u binnen één boek met verschillende materialen wilt werken.
Wat betekent 200 grams mixmediapapier voor het gebruik met aquarel?
Het papier is bedoeld voor verschillende media, waaronder aquarelverf, en heeft een gewicht van 200 grams. Maak bij nat schilderwerk eerst een proef om te zien hoe het papier reageert op uw techniek.
Wanneer kiest u dit A5-schetsboek in plaats van een groter schetsboek?
Kies dit formaat als u een handzaam boek zoekt voor kleinere schetsen, studies en ideeën. Voor grote tekeningen of composities biedt een groter formaat meer werkruimte.