Schetsboek voor tekenen onderweg en dagelijks oefenen
Het Sakura-schetsboek in A5-formaat is geschikt voor wie ideeën wil vastleggen, onderweg wil tekenen of thuis verschillende technieken wil oefenen. De compacte afmeting van 21 × 14,8 cm maakt het praktisch om mee te nemen. De crème witte pagina’s bieden ruimte voor schetsen met potlood, inkt, oliepastel en houtskool. Met een papiergewicht van 140 g/m² is dit schetspapier ook bruikbaar voor notities en bulletjournaling.
De zwarte omslag geeft het boek een rustige uitstraling. Aan de zijkant zit een penhouder, zodat u bijvoorbeeld een Pigma Micron-fineliners, Gelly Roll-gelpen of Koi Brush Pen bij de hand kunt houden. Achterin vindt u een envelop om kunstwerken in te bewaren. Zo houdt u losse tekeningen bij uw schetsboek en hoeft u ze niet apart op te bergen.
Praktisch formaat met ruimte voor verschillende technieken
Dit boek bevat 80 pagina’s schetspapier en is gelijmd ingebonden. Dat maakt het een handige keuze voor een verzameling oefeningen, ideeën en notities in één boek. Het FSC-keurmerk is relevant als u bij de keuze voor papier ook op bosbeheer let.
Let bij uw keuze vooral op de manier waarop u het papier wilt gebruiken. Het boek is bedoeld voor meerdere teken- en schrijftechnieken, maar de papierkleur is crème in plaats van helder wit. Houd daar rekening mee als de kleur van de ondergrond belangrijk is voor uw werk. Voor gebruik onderweg zijn het A5-formaat, de penhouder en de opbergruimte achterin praktische eigenschappen.
- A5-formaat: 21 × 14,8 cm, geschikt om mee te nemen.
- 80 pagina’s crème wit schetspapier van 140 g/m².
- Geschikt voor onder meer inkt, potlood, oliepastel en houtskool.
- Met penhouder aan de zijkant en envelop achterin.
Veel gestelde vragen
Voor wie is dit schetsboek handig om mee te nemen?
Het A5-formaat is geschikt voor tekenaars die onderweg willen schetsen of technieken willen oefenen. De penhouder biedt ruimte voor een pen of tekeninstrument, zodat u die bij de hand kunt houden.
Welke tekentechnieken passen bij het papier van 140 g/m²?
Het schetspapier is geschikt voor onder meer inkt, potlood, oliepastel en houtskool. De pagina’s zijn crème wit, dus kies een andere papierkleur als u juist een helderwitte ondergrond nodig hebt.
Wanneer kiest u dit schetsboek in plaats van een gewoon notitieboek?
Kies dit boek als u naast notities ook tekeningen en oefeningen wilt maken op schetspapier. De penhouder en envelop achterin bieden bovendien plek voor een tekenpen en losse kunstwerken.